Портативний блендер: що приготувати у фітнес-блендері?
Розповідаємо у статті, що таке фітнес-блендер, які бувають переносні блендери, програми та особливості конструкції, а також поділимося рецептами фітнес-коктейлів для здорового харчування. Вести здоровий спосіб життя – недешеве задоволення. Склянка купованого поживного смузі або спортивного коктейлю може обійтися в копійчину. Набагато дешевше приготувати корисний напій самостійно, взявши свіжоприготовлену порцію із собою. Портативний міні-блендер здійснить мрії про гарну фігуру та допоможе підтримувати форму. Інтернет-магазин «STYLUS» розібрався у функціях та програмах ботл-блендерів та що з їх допомогою можна приготувати.
Для чого потрібні фітнес-блендери
Портативний блендер не відрізняється принципом роботи від решти блендерів. Його головна особливість – у вузькій спеціалізації, призначеній насамперед для приготування корисних напоїв. Програми фітнес-блендера допоможуть упоратися з такими завданнями:
- подрібнення інгредієнтів;
- перетирання продуктів до пюре;
- збивання кремових мас;
- дроблення зелені та горіхів;
- змішування рідких продуктів.
Таким чином блендер-шейкер підійде для приготування смузі, коктейлів, пюре, молочних напоїв. Якщо для вітамінного коктейлю тобі знадобиться наколоти лід, то девайс чудово впорається з цим завданням, а деякі фітнес-блендери ще здатні вичавлювати сік і нарізати кубиками інгредієнти. Перелік функцій конкретної моделі залежить від насадок, а ефективність обробки продуктів визначається допоміжними режимами переносного блендера:
- Імпульсний – призначений для роботи з твердими інгредієнтами, полягає у короткочасному обертанні ножів на максимальній потужності.
- Турборежим — завершальний етап обробки із включенням високої швидкості надання ніжної текстури однорідним консистенціям.
Особливості конструкції блендер-шейкера
Зовні портативний міні-блендер нагадує традиційну модель і переважно відноситься до стаціонарного типу. Пристрій складається з основного корпусу з двигуном та ємності, в якій відбувається змішування. Головна відмінність блендерів-шейкерів, призначених для приготування корисних напоїв, – у наявності знімної чаші, оснащеної герметичною кришкою та ручкою для зручного носіння. Після приготування смузі користувач може зняти чашу, помістити в холодильник або взяти на роботу, тренування або прогулянку.
Переваги конструкції фітнес-блендерів:
- займають мало місця;
- вимагають одноразового підключення;
- запобігають розбризкуванню;
- безшумно працюють;
- мають ємність 2 в 1 (чашу та склянку для коктейлів).
Комплектація пристрою може включати 1-6 ємностей різного об'єму та призначення. Наприклад, фітнес-блендери Russell Hobbs 23180-56 Nutri Boost поставляються з п'ятьма чашами для кожного члена сім'ї: трьома великими та двома маленькими. У ємностях можна зберігати сир, шоколад, крупи, спеції, напої та пюре. Кожна баночка оснащена носиком та щільною кришкою.
В асортименті блендерів Russell Hobbs знайдуть "персонального дієтолога" і ті, хто планує готувати лише для себе. Бренд випустив окрему лінійку фітнес-шейкерів Russell Hobbs 25160-56 Explore Mix&Go Cool зі стильним блендер-ботлом, який можна взяти із собою до зали або носити в сумочці.
Якими бувають блендери-шейкери
Не дивно, що зі зростанням популярності активного способу життя виробники постаралися з розробкою великого асортименту пристроїв, які заманюють покупців красивим дизайном, яскравим забарвленням та всілякими фішками. Але головними критеріями вибору блендер-шейкерів залишаються:
- Бренд. Популярність марки безперечно впливає на вибір. Для впевненості придивись до кухонної техніки зі світовим ім'ям - блендер Philips, Rotex, Beko, Tefal, Gorenje.
- Потужність. Дешеві фітнес-блендери для роботи з рідкими продуктами оснащені потужністю в 300-600 Вт, а найпродуктивніші пропонують 900 Вт і вище.
- Матеріали. Корпус приладів найчастіше виготовляється з пластику, а матеріалом для насадок служить пластмаса, метал, нержавіюча сталь, де особливою ефективністю подрібнення відрізняються останні пристрої.
- Об'єм чаші. При виборі пристрою "для себе коханого" достатньо ємності на 0,5 л. Якщо ж тобі потрібний серйозний запас корисного напою - вибирай фітнес-блендери на 1 л і більше.
- Насадки. Якщо коктейлі – не єдина твоя мета, надивись стаціонарні фітнес-блендери з млином, віночком, ситом, теркою.
Що можна приготувати за допомогою фітнес-блендера
Найчастіше портативні блендери купують для змішування фітнес-коктейлів та фруктово-овочевих смузі, які готуються на молочній основі. У хід йдуть банани, полуниця, ягоди і, звичайно, джерела вітаміну С. Головне правило — ніякого цукру. То що конкретно можна приготувати? Ділимося простими та смачними рецептами.
Бананово-полуничний смузі з йогуртом
Для ситного та корисного перекушування, яке можна приготувати у фітнес-блендері, тобі знадобиться 15 ягід полуниці, банан, склянка молока та склянка йогурту без добавок. Дотримуйся наступних кроків:
- Плоди наріж середніми кубиками.
- Відправ їх у морозилку на 2 години.
- У фітнес-блендер залий молоко та йогурт.
- Додай заморожені фрукти.
- Гарненько збий.
Коктейль з петрушкою та зеленим чаєм
Шукаєш секрет молодості? Він криється у петрушці! Ця зелень є безцінним джерелом вітамінів, мінералів та кислот. Відкрий рецепт краси із смачним зеленим коктейлем, приготованим у міні-блендері, в основу якого входить 100 г петрушки, 2 ківі, мед та зелений чай. Дотримуйся такого алгоритму:
- Петрушку промий і наріж.
- Виклади в блендер та подрібни.
- Додай до неї очищене дрібно нарізане ківі.
- Влий охолоджений зелений чай.
- Додай ложку меду.
- Змішай все у фітнес-блендері та отримай чудовий напій.
У статті ми розповіли, що таке фітнес-блендери. Підтримуй себе в тонусі 24/7 з корисними власне приготовленими фітнес-коктейлями. Спробуй, як просто та смачно поєднувати інгредієнти в портативному блендері та складай індивідуальний здоровий раціон. В інтернет-магазині Stylus є недорогі та професійні блендер-шейкери з доставкою по всій Україні. Щоб дізнаватися про акції та купувати вигідно – підписуйтесь на нашу розсилку новин та Телеграм-канал.
Автор: Дар'я Даниленко, копірайтер Stylus.ua
ЧИТАЙ ТАКОЖ: