Лайфхаки для сезону шашликів: що взяти із собою на природу
Як чудово вирватися на природу після зими, відчути тепло сонця і подихати свіжим повітрям. Викиньте з голови думки про роботу хоча б на день, забирайте друзів та скоріше на природу – перезавантажуватися! А якщо давно не вилазили з офісного кокона і забули, що треба взяти на шашлики, ми нагадаємо та розповімо про нові туристичні лайфхаки!
Що взяти на пікнік з друзями з речей
Меблі для кемпінгу
Навесні земля ще не прогрілася, від неї віє вогкістю та холодом, тому сидіти на розстеленій підстилці некомфортно та шкідливо для здоров'я. Ноги затікають, міняєш пози і не знаєш, як сісти, щоб сусіда не зачепити і салат не перевернути. Спеціально для цього придумали похідний стіл та стульчики, що продаються окремо або в комплекті. За столиком їжа не перекинеться і не заважатиме. Якщо пішов дощ чи компанія захотіла пересісти, не потрібно переносити тарілки з їжею, тягнучи покривало, достатньо переставити столик. Подібне обладнання стало звичайним явищем культурного туристичного відпочинку, у складеному вигляді такі меблі займають мало місця та зручні при транспортуванні.
Мангали та грилі
Не знаєте, що потрібно взяти на природу шашлики? Рекомендуємо взяти мангал та необхідні аксесуари до нього. Зараз шанувальники язичків багаття розкажуть про масу переваг традиційного способу, але давайте погодимося, що на мангалі м'ясо робити швидше, зручніше та смачніше. Запах серпанку залишається той самий, а нервів витрачається менше. Не потрібно блукати лісом у пошуках відповідних гілок, десять разів розводячи вогонь, адже достатньо взяти спеціальні наповнювачі та суміші, що розпалюють.
Металева конструкція мангалу швидше нагрівається, щільніше зберігає тепло, тому рум'яне м'ясо наспіває швидко, зберігаючи сік. Моделі відрізняються розмірами, є також мангали-трансформери. Окрім мангалу, що потрібно для шашликів на природі ще? Можна скористатися сіткою для гриля. У ній м'ясо щільно фіксується, не випадатиме і рівномірно просмажиться з усіх боків.
Набори для пікніка та туристичний посуд
Якщо ви приїхали зі столиком і мангалом, пластиковий разовий посуд не впишеться в цей джентльменський набір. До того ж, вона не практична: одноразові виделки часто ламаються, а тарілки прорізаються. Та й забруднювати природу черговими відходами не потрібно.
Що можна взяти із собою на природу замість одноразового посуду? Відмінним варіантом будуть спеціальні комплекти туристичного посуду, зробленого із жаростійкого полімерного пластику. Такі тарілки та склянки не б'ються, не псуються від кіптяви та легко миються. Набори різняться кількістю предметів і можуть складатися з тарілок, чашок, склянок, келихів, серветок, ножів, виделок, скатертини, штопора, харчових контейнерів, обробної дошки. Все укомплектовано у сумку-органайзер із відділом для продуктів. Популярністю користуються набори з похідними каструлями та сковорідками. На нашому сайті ви знайдете туристичний посуд на будь-яку кількість осіб.
Термоси
Що потрібно взяти з собою на шашлики з ночівлею? Погода навесні мінлива: то тепло, то холодно, а можливість випити гарячого чаю, кави, какао чи глінтвейну не буде зайвою. Для цього стане в нагоді термос. Якість теплоізоляції залежить від матеріалу, тому якщо ви хочете, щоб термос тримав тепло довше, вибирайте дорогі металеві моделі. Є термоси не тільки для чаю, але й для перших, других страв, у вигляді теплових контейнерів, що буде корисним для тих, хто відпочиває на природі з дітьми, а також любителям домашньої їжі.
Маленький лайфхак – щоб у термосі після використання не залишався запах чаю чи кави, і не перебивав аромат наступного напою, заваріть його у окремій ємності, а термос просто перелийте.
Термосумки
Звичайно, можна пити тепле пиво, злизувати з упаковки морозиво, що розтанула, але хіба це принесе задоволення? Що можна з собою взяти на пікнік для охолодження напоїв та їжі? На допомогу прийде маленький холодильник у вигляді сумки, який зручно брати для піших пікніків та автомобільних. Він не займає багато місця і завжди нагоді, адже можна зберегти консистенцію десертів, їсти холодні салати, мати під рукою охолоджену воду. Термосумки особливо незамінні спекотного літа. Термосумка зберігає стабільну температуру усередині. Її можна брати в похід, на пляж, на пікнік чи виїзд на дачу, головне – не забути заздалегідь зарядити морозильний акумулятор! А ще до неї можна покласти ліки, суміші для малюків.
При виборі обладнання звертайте увагу на тканину. Вона має бути не світла (на природі її легко забруднити), водонепроникна, з міцними ручками, швидкосохнуча. Добре, коли тканинний чохол знімається для зручності прання.
Килимки та сидіння
Що беруть на природу як підстилку? Досвідчені туристи давно оцінили переваги карематів: легкість, вологонепроникність, практичність, захист від холоду. Це килимок із ізолонової пінки, який зручно постелити на каміння, колоди, траву, пісок. На такому килимку набагато комфортніше, м'якше та тепліше, ніж на звичайному покривалі. Влітку використовуйте його в ролі пляжного шезлонгу, а в інші сезони як м'яку підстилку на велику компанію. Ще на ньому можна медитувати, займатися йогою, грати в настільні ігри, робити зарядку та читати книги.
Повертаючись компактним рулоном, він займає мінімум площі. Є точкові сидіння (на одну людину) та надувні підстилки. Величезний вибір карематів та термокилимків (так, є і таке) ви знайдете на нашому сайті!
Подушки
Погодьтеся, що брати пухові подушки з дому це погана ідея, а так хочеться спертися на щось м'яке і не спати на імпровізованій підстилці з курток. Купувати туристичну подушку - не забаганка, а турбота про самопочуття наступного ранку. Здоровий сон - енергія на цілий день, тому заздалегідь подбайте про придбання туристичної або дорожньої подушки з силіконовим наповнювачем.
Що ще взяти на пікнік: список корисних речей
Індустрія туризму активно розвивається, пропонуючи мандрівникам все, щоб на природі почуватися комфортно. У нашому інтернет-магазині Stylus є сотні пропозицій для туризму та кемпінгу. Що потрібно брати на природу на шашлики?
- намети;
- гамаки;
- біотуалети;
- надувні меблі;
- набори барбекю;
- ліхтарики;
- казани, казанки;
- спальні мішки;
- мультиінструменти.
Список продуктів на шашлики
Коли ви їдете на відпочинок на природу, важливо заздалегідь продумати список продуктів для шашлику, щоб усім було смачно та комфортно. Ось кілька ідей:
- Основа шашлику – м'ясо. Вибирайте свіже м'ясо: яловичину, свинину, курку чи навіть рибу, якщо є можливість. Найкраще маринувати його заздалегідь із використанням спеціальних маринадів або власних рецептів для більш насиченого смаку. Обов'язково до м'яса чи риби підберіть спеції, які підійдуть усім відпочиваючим.
- Для різноманітності та балансу не забудьте про овочі. Помідори, болгарський перець, цибуля, огірки, баклажани, кабачки, гриби – все це стане чудовим доповненням до основної страви. Зелень додасть пікантності та свіжості гарячим стравам.
- Різноманітні соуси можуть перетворити звичайні шашлики на справжнє свято смаку. Класичний кетчуп, гірчиця, соуси на основі йогурту або томатні соуси – вибирайте за смаком.
- Обов'язково увімкніть у список на шашлики чисту питну воду. Також асортимент напоїв можна розширити соками та газованою водою. Щоб краще розслабитись, можна взяти пляшечку гарного вина або освіжаюче пиво.
- Не забудьте про хліб! Коржики, багет або стандартний нарізний буханець - завжди хороший вибір для шашлику. Хліб зробить їжу більш ситним. Крім того, хліб може стати основою для бутербродів або брускеттів.
- Не зайвим буде взяти щось солодке. Це можуть бути фрукти та ягоди (кавун, диня, яблука, виноград, апельсини), а також печиво, сухарики.
- Щоб не сидіти голодним, поки шашлик готується, влаштуйте легкий перекус із сендвічами. Для цього можуть стати в нагоді ковбасні вироби, сири, вершкове масло.
- Любителі похідної їжі можуть взяти крупи для приготування каші на багатті, а також консерви до них (тушонка, рибні консерви, паштети).
Це приблизний список того, що взяти на майовку. Перед походом у магазин за продуктами ретельно продумайте меню. Це допоможе скласти детальний список продуктів. Закуповувати продукти необхідно також виходячи із тривалості відпочинку та кількості осіб.
Ігри на природі для компанії
Не знаєте, що взяти на пікнік із друзями для веселого проведення часу? Обов'язково продумайте розваги. Для цього знадобляться різні настільні ігри та спортивний інвентар. Кращі рухливі ігри для дорослих на природі - Фрісбі, бадмінтон, волейбол, можна запускати повітряного змія. Якщо плануєте купатися у водоймі, знадобляться: надувний матрац, круги та іграшки для пляжу. Якщо віддаєте перевагу більш спокійним іграм на природі в компанії, можна взяти з собою твістер, карти або різні настільні ігри, наприклад, «Зрозумій мене», Alias, «Хто я», «Лесенки-випивашки», «Мафія» . Беріть те, що є вдома, або замовляйте нову гру на нашому сайті. Тут ви знайдете величезний вибір вуличних ігор, настілок, дитячих іграшок та пляжних аксесуарів. Замовляйте варіант на свій смак та влаштовуйте цікаві ігри на шашликах, відпочиваючи весело та корисно.
Сидячи в офісах, ми не помічаємо, як міняються пори року, наливаються соком нирки та виростає перша трава. Здається, вчора ще нічого не було, а сьогодні все зеленіє. Поки ви дивитеся в монітор, лінуючись підвестися з дивана, хтось провів насичений повний враження день. Тим більше, завдяки зручним девайсам відпочивати стало просто! Насолоджуйтесь життям і не витрачайте марно часу, адже воно так швидко пробігає!
Автор: Тетяна Суліма, копірайтер Stylus
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: