Як вибрати масажер для тіла
Масаж – це приємна та водночас корисна процедура, яка дозволяє розслабити м'язи, зняти напругу, знизити втому, підвищити життєвий тонус та покращити самопочуття. Однак не кожна людина знає, як вибрати масажер самостійно. Тому сьогодні ми розповімо, якими бувають масажери для тіла, як вибрати модель за типом конструкції, способом і зоною дії.
Види масажерів
Домашні масажери відрізняються від професійних моделей габаритами, вагою, потужністю, кількістю функцій. Такі прилади зазвичай простіші в експлуатації, але вони приносять чимало користі, дозволяючи в домашніх умовах швидко розслабитися, зняти напругу або тонус, покращити загальне самопочуття.
Так, масажери для дому бувають активні та пасивні. Під активними маються на увазі механічні моделі, які приводяться в дію ручним (рідше – електроручним) способом. А ось пасивні екземпляри працюють від електромережі або акумуляторів. Зважайте на цей момент при виборі пристрою, адже пасивні моделі вимагають наявності електромережі або батарейок/акумуляторів. Для роботи з активними приладами знадобляться мінімальні знання, які можна отримати з інструкції користувача кожного приладу.
Також, вибираючи пристрій, зважайте на ергономічність конструкції, оскільки цей фактор впливає на комфорт. Дизайн відповідає за естетичну привабливість виробу, що особливо важливо, якщо, наприклад, розмірковуєте, як вибрати масажер на подарунок. Не забудьте ознайомитися з основними та додатковими функціями, кількістю та типом насадок.
За способом дії
Який масажер найкраще купити для побутового використання? Вибір моделі варто розпочати з вивчення принципів дії апаратів. За способом дії масажери бувають таких типів:
- Ультразвукові – завдяки акустичним коливанням (ультразвуковим хвиль) відбувається вплив як на шкіру, так і на підшкірні жири. Рекомендовані при радикулітах, остеохондрозах, неврологіях, а також ефективні для видалення клітин шкіри, що ороговіли, прискорення процесів регенерації.
- Гідромасажні – водні струмені, що видаються з різною частотою та потужністю, ефективно стимулюють тіло.
- Вібромасажні – вібраційні маніпуляції, які проникають глибоко у тканини, дозволяють покращувати проникність епідермісу, пружність тканин та шкіри, покращують кровообіг, розслаблюють м'язи, допомагають боротися з целюлітом.
- Термомасажери або теплові – забезпечують зігріваючий та розслаблюючий ефекти завдяки інфрачервоному випромінюванню.
- Точкові – апарати для масажу шиацу, що у перекладі з японської означає «натискання пальцями». Підходять для розминання біологічно активних точок.
- Електроімпульсні – скорочення м'язів відбувається за рахунок впливу на тіло електричних імпульсів.
- Ударні – покращення кровообігу та підвищення м'язового тонусу за допомогою тиску стисненого повітря.
- Акупунктурні – вплив на життєво важливі точки тіла відбувається за допомогою голок.
- Компресійні – встановлений компресор по черзі наповнює подушки повітрям, у результаті здійснюється м'яке стискання тканин.
- Вакуумні – розробка м'язів та зв'язок виконується за рахунок впливу на тіло вакууму, захоплення та переміщення шкірних складок. Така модель також ефективна для усунення целюліту та зайвого об’єму.
- Антицелюлітні – розроблені спеціально для посилення процесів обміну речовин, покращення циркуляції крові та лімфи у підшкірних зонах. Також використовуються для дроблення жирових клітин.
- Магнітні – стимуляція кровообігу, прискорення виведення токсинів із організму, забезпечення ліфтинг-ефекту. Це технологічна новинка 2021 року.
За зоною дії
Сучасні масажери класифікують не лише за способом, але й за зоною дії. Простіше кажучи, відповідаючи на питання, який масажер вибрати, рекомендуємо орієнтуватися насамперед на ділянку тіла, на якій прилад буде застосовуватися. Найпопулярніші серед користувачів побутові масажери:
- універсальні;
- для всього тіла;
- для спини;
- для шиї;
- для ніг;
- для голови;
- для обличчя;
- антицелюлітний та інші.
[13]: https://stylus.ua/uk/massazhery/tip-tovara:massazher-dlya-shei/ Різноманітність моделей значно більша, ми привели найбільш популярні серед покупців варіанти. Конструкція, габаритні розміри, оснащення і навіть спосіб експлуатації залежать від особливостей конкретної моделі. Далі розглянемо детальніше найзатребуваніші зразки.
Як вибрати масажер для спини
Як відомо, недостатньо рухливий спосіб життя, часті навантаження і навіть стреси призводять до болю в спині. Розслабити м'язи, зняти болючі відчуття, покращити самопочуття допоможе масажер, який вибрати не складе труднощів, якщо враховувати конструкцію приладу та спосіб дії, передбачені функції та можливості. Причому масажери для спини бувають різних видів: від ручних моделей до багатофункціональних. Останні часто призначені для комплексного впливу на спину та шию.
Відповідаючи на питання, як вибрати масажер для спини, рекомендуємо детальніше вивчити характеристики та особливості таких моделей:
- вібраційні – для розслаблення м'язів, посилення терапевтичного ефекту, прискорення лімфотоку та кровообігу;
- роликові – для розминання, розтирання та глибокого опрацювання м'язових тканин, зняття спазмів;
- вакуумні – для зняття запальних процесів та невралгії, комплексного лікування та профілактики захворювань у ділянці спини та шиї;
- електроімпульсні – для покращення циркуляції крові, стимулювання обмінних процесів, зменшення кількості жирових відкладень.
Який масажер для спини краще
Однозначно відповісти, який масажер вибрати для спини краще – не можна. Адже кожен апарат має свої особливості застосування, терапевтичні ефекти тощо. Тому важливо орієнтуватися на наведені вище варіанти масажерів для спини. Але якщо шукаєте простий у користуванні варіант, то можемо порекомендувати масажні жилети та накидки. Такі зразки найпростіші у користуванні, але досить ефективні. Причому їх можна використовувати не лише вдома. Наприклад, масажна накидка стане найкращим рішенням для зняття болів у спині на роботі або під час їзди – достатньо помістити виріб на робоче крісло або сидіння в авто. А для зняття спазмів у попереку та при радикуліті варто вибрати масажер-пояс.
Якщо ж вдома достатньо місця, а фінанси дозволяють зробити собі корисний і приємний подарунок, то розгляньте масажні крісла. Така модель позбавить болю в спині, а також допоможе розслабитися в будь-який час дня і ночі.
Як вибрати масажер для шиї
При виборі приладу важливо враховувати такі фактори, як конструкція та тип пристрою, кількість та різновиди автоматичних програм, передбачені комплектом постачання насадки. Також не зайвим буде звернути увагу на масажні техніки та додаткові опції, щоб підібрати найбільш підходящий апарат. Пристрої з тепловим джерелом вважаються більш ефективними, оскільки допомагають швидко зняти болючі відчуття, посилюють терапевтичну дію інших масажних технік.
Якщо не знаєте, як вибрати масажер для шиї за принципом дії, то фахівці рекомендують такі види:
- Роликові – для опрацювання м'язів уздовж шийного хребетного відділу, знімають болючість, полегшують неприємні відчуття при запальних процесах, покращують кровообіг.
- Постукуючі – для полегшення самопочуття при м'язових болях шийного хребетного відділу, при остеохондрозі чи остеоартрозі.
Який масажер для шиї вибрати
Масажер для шиї, як вибрати який за принципом дії розібралися, повинен приносити користь, бути зручним та простим у використанні, довговічним та надійним у роботі. Такі моделі пропонують відомі виробники, серед яких компанії Beurer, Oromed, Silver Crest, Enchen, Xiaomi, LF, HoMedics, Jeeback та ін.
Для опрацювання шийного хребетного відділу підходить ручний масажер, який відрізняється простотою експлуатації. У плані зручності та цілеспрямованості дії краще вибрати комірцевий масажер, що нагадує валик у формі підкови. Масажер-подушка також має попит, так як дозволяє розминати шию в двох положеннях: сидячому і лежачому.
Як вибрати масажер для ніг
Головним критерієм вибору масажера для ніг є саме тип пристрою, адже від конструкції та принципу роботи залежить ефективність апарату. Отже, для ніг підходять такі варіанти пристроїв:
- Роликовий. Спеціальні механізми у вигляді кульок або дисків обертаються в одній площині, натискаючи і розминаючи певну область стопи. До позитивних моментів можна віднести усунення судом, спазмів ніг.
- Компресійний. Стиснене повітря закачується в спеціальні резервуари і чинить тиск на стопи, гомілки. Такий масаж ніг вважається щадним, тому підходить для домашніх масажистів-початківців.
- Вібромасаж. За допомогою коливальних рухів різної амплітуди та частоти відбувається масування кінцівок. Такий апарат можна вибрати, якщо вам важливо підбадьоритися або розслабитись після напруженого дня.
- Розминаючий. Відмінний вибір для зняття втоми та тяжкості в області ніг, посилення кровообігу, масування гомілки та бічної поверхні ніг.
Який масажер для ніг краще
Масажер для ніг, як вибрати який ви вже дізналися, пропонують багато виробників. Найпопулярніші моделі для побутового використання випускають такі виробники, як Xiaomi, Beurer, Rongtai. Якщо ж цікавлять напівпрофесійні та професійні апарати, варто звернути увагу на продукцію японської компанії Marutaka, англійської фірми Health-Island, американської марки US Medica.
Окремо варто виділити масажери для стоп, які бувають у вигляді гідромасажних ванн і масажних «чобіток». Перша група – найкраще рішення для «мокрого» масажу, а ось друга – для «сухого». Масування стоп можливе у теплій, гарячій або холодній воді. Також враховуйте наявність додаткових функцій (пілінг, пухирцевий масаж або за допомогою гарячого каміння) – такі моделі підходять для тих, хто шукає пристрої з розширеним функціоналом та додатковими опціями.
Як вибрати антицелюлітний масажер
Якщо вас не влаштовує стан шкіри в області стегон, сідниць, ніг і живота, варто задуматися про покупку антицелюлітного масажера. Такий прилад допомагає боротися з в’ялою шкірою, яку часто називають «апельсиновою скоринкою», та млявими м'язами. У процесі відбувається поліпшення циркуляції крові і лімфи, дроблення жирових клітин, що утворилися і накопичилися.
При виборі пристрою важливо звертати увагу на ергономічність конструкції – масажер має бути зручним та простим у використанні. Корисними будуть і додаткові функції, серед яких можна відзначити інфрачервоний прогрів та ультразвукову дію. Багато виробників пропонують антицелюлітні універсальні масажери – такі прилади підходять для роботи з різними зонами (ноги, сідниці, стегна, живіт, плечі, руки, спина, шия). Найчастіше такі моделі мають змінні насадки, що важливо враховувати під час вибору пристрою:
- роликові – виведення солей та «розбивка» відкладення жирів;
- точкові – призначені для акупунктурного антицелюлітного масажу;
- м'язові – робота з певною групою м'язів;
- м'які – насадки для роботи із чутливими ділянками шкіри.
Антицелюлітний масажер: який краще
Який антицелюлітний масажер краще? На це питання не можна дати чітку однозначну відповідь, оскільки вибір приладу залежить від зони дії, принципу роботи, особистих переваг. Наприклад, максимально ефективними в усуненні «апельсинової скоринки» вважаються вібромасажери. Але якщо ви хочете працювати з проблемними ділянками, не відчуваючи навіть мінімальних незручностей, то краще вибрати електромасажер. Вакуумні моделі надають додаткову лімфодренажну дію та сприяють прискоренню обмінних процесів.
Ручні варіанти вважаються найпростішими приладами, які застосовують щодня у домашніх умовах. Тому якщо вас цікавить, як вибрати ручний масажер для тіла з відмінним антицелюлітним ефектом, то рекомендуємо екземпляри з «довгими зубцями», які здатні опрацьовувати глибокі шари шкіри. Варіанти з довгою ручкою – гарний вибір для масування важкодоступних місць. А ось моделі з силіконовими або гумовими насадками підійдуть для масажу в’ялої чутливої шкіри.
Як вибрати масажер для всього тіла
Як вибрати масажер для тіла? Найпоширеніше питання серед покупців. Такі масажери часто називають універсальними, оскільки вони можуть використовуватись для опрацювання різних зон. Тому радимо дотримуватися наступного принципу вибору пристрою:
- частини тіла (які ділянки тіла необхідно опрацьовувати найчастіше);
- відповідні варіанти масажу + принцип дії приладу;
- кількість та види робочих режимів;
- кількість та призначення насадок;
- габаритні розміри + дизайн.
Якщо апарат працює від мережі, то тут важливо дізнатися, який задіяно акумулятор і як довго він тримає заряд, скільки часу потрібно, щод перезарядити.
Який масажер для тіла вибрати
Масажер для всього тіла вважається найбільш затребуваною серед покупців моделлю, тому випускається багатьма виробниками. Якщо цікавлять оптимальні за ціною та ефективності застосування варіанти, дивіться продукцію таких брендів, як Beurer, Medisana, ZEEGMA, Sanitas, RAVEN, Oromed, Xiaomi, Rlaxyoo, Yunmai і т.д. Відрізняються прилади розмірами та зовнішнім виглядом, способами застосування та дією, комплектацією – вибирати техніку потрібно відповідно до власних потреб та побажань, самопочуття, патологій. Ціна також різна, але в нашому інтернет-магазині Stylus можна придбати масажери для тіла в кредит або розстрочку.
З нашої статті ви дізналися, які бувають масажери за конструкцією, способом та зоною дії, а також розібралися, як вибрати масажер для тіла, ніг, спини та інших зон. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам підібрати оптимальну модель, яка чудово справлятиметься з поставленими завданнями. Якщо залишилися питання – скористайтеся допомогою наших співробітників кол-центру, які допоможуть обрати масажер, приймуть замовлення, проконсультують щодо оплати та доставки товарів. Рекомендуємо підписатися на Телеграм-канал та розсилку новин, щоб отримувати ще більше корисної та актуальної інформації.
Автор: Яна Мусієнко, копірайтер Stylus
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: