Стайлери і фени Dyson: чому такі популярні?
Здається, укладання волосся без надмірного нагріву неможливе, але розробники компанії Dyson довели зворотне. Їхня продукція відома у всьому світі дбайливим впливом на волосся. З фенами і стайлерами Dyson локони набувають потрібної форми не через високу температуру, а завдяки особливим технологіям, реалізованим спільно з останніми досягненнями науки. Інтернет-магазин Stylus з'ясовував, чи варто купувати брендову продукцію?
Фен Dyson Supersonic
Поява цього фена на ринку б'юті-індустрії шокувала професійних стилістів і всіх жінок, які потребують щоденного укладання. Він навіть візуально відрізняється від звичайного фена, що викликає до нього ще більший інтерес. Фени Dyson можна назвати самими революційними в історії і до сих пір ніхто не наблизився до їхньої слави. Чим же прилад для висушування волосся вразив публіку?
Турбота про волосся
Використання звичайного фена може завдати непоправної шкоди волоссю і шкірі голови. Під дією гарячого сухого повітря волосся стоншується, стає ламким і посіченим. І навіть зовні здорові локони з часом блякнуть, втрачають пружність. Фени Dyson висушують волосся без перегріву, використовуючи потужний потік повітря і контроль температури.
Технологія Air Multiplier
Впровадження системи високошвидкісного повітряного потоку стало можливим завдяки розміщенню двигуна на рукоятці пристрою, а не у головці, як у звичайних фенів. Технологія використовує подачу повітря під кутом 20˚, що робить його сильнішим в три рази без необхідності в екстремальних температурах. Вага такого фена легше звичайної моделі, а його шум знижений до мінімуму.
Магнітні насадки
Крім цього, в комплекті йде кілька магнітних насадок, які можна безпечно міняти і закріплювати під час роботи фена:
- для створення спрямованого повітря — додає волоссю гладкості;
- концентратор — дозволяє експериментувати з укладанням і стайлінгом;
- дифузор — створює правильні завитки і локони;
- для висушування — делікатна робота з волоссям будь-якого типу;
- гребінь з широкими зубами — витягує локони.
В описі пристрою все виглядає ідеально, але як у будь-якому продукті є і недоліки:
- Недешева вартість. Хоч брендовий фен рекламується як мрія кожної дівчини, його ціна ставить середньостатистичного покупця перед вибором. З одного боку на шальках терезів небувалі технології, а з іншого — можливість замінити покупку новим смартфоном, ноутбуком або навіть тижневою відпусткою.
- Маркетингові виверти. Незважаючи на те, що виробник обіцяє шум, що не сприймається людським вухом, багато модниць все ж зазначають, що фен Dyson — далеко не самий тихий в історії, тому ідеальну тишу під час висушування користувач навряд чи отримає.
Випрямляч Dyson Corral
Компанія Dyson пропонує власницям неслухняних локонів нове рішення із застосуванням гнучких пластин. Звичайні випрямлячі захоплюють тільки товсту ділянку пасма, залишаючи без уваги дрібні рідкісні волоски. Розумний брендовий стайлер підлаштовується під будь-який локон, укладаючи тонкі кінчики з першого разу. Звичайно, це не єдині переваги пристрою, що роблять його ексклюзивним у світі краси.
Пластини з марганцю і міді
Стайлер Dyson — єдиний у своєму роді випрямляч, адже його пластини змінюють форму в залежності від розміру захопленого пасма. Вирівнювання або підкручування з його допомогою стає легким і комфортним, без висмикування волосків. Марганцево-мідний склад покриваючого матеріалу дозволяє дбайливо провести укладання, зберігаючи природну структуру волосся.
Бездротовий режим
Гаджет можна використовувати з проводом і без завдяки акумулятору, здатному подарувати 30 хвилин автономної роботи. Це ідеальне рішення для подорожей. Що вже говорити про авіарежим, з яким випрямляч можна проносити на борт літака, і дорожній термо-чохол, що дозволяє класти прилад у сумочку відразу після використання.
Контроль над температурою
У випрямлячі застосована технологія контролю над нагріванням, що здійснюється 100 раз за секунду. В результаті кількість пошкоджень знижується на 50%, а випалювання волосся стає неможливим. На панелі керування користувач може вибрати один з трьох варіантів температури:
- 165°C;
- 185°C;
- 210°C.
Різні способи укладання
З випрямлячем Dyson можна домогтися не тільки ідеально гладких пасм, але і зробити об'ємні пружні локони на побачення, пляжні кучері для легкого образу, завиті кінчики для додання об'єму зачісці на кожен день. Після укладання волосся не електризується, виглядає здоровим, пружним і блискучим, незалежно від типу волосся.
Випрямляч Dyson з'явився в продажу не так давно, але встиг зробити фурор. Але подивимося правді в очі і відзначимо його реальні мінуси, відмічені користувачами:
- Важко пристосуватися. Переходячи від звичайних випрямлячів на професійний випрямляч Dyson, багато хто відзначає довге звикання через несхожість у конструкції і особливостей в роботі з температурою. Через те, що Dyson використовує невисоке нагрівання, користувачам здається, що його недостатньо.
- І знову ціна. Як і у випадку з феном, фірмові випрямлячі чимало вимагають у відповідь, що швидше за все робить їх вибором професійних стилістів, ніж простих користувачів.
Стайлер Dyson Airwrap
Мультистайлер від бренду ось вже кілька років є must have поважаючого себе стиліста. З ним можна висушувати волосся і створювати десятки варіацій зачісок: від ідеального випрямлення до шикарних кучерів. Замість звичного нагріву він використовує повітряний потік, що дозволяє зберегти здоров'я волосся зовні і всередині. Серед його плюсів відзначимо наступні.
Ефект Коанда
Для накручування волосся за допомогою мультистайлера навіть не потрібно тримати його і притискати щипцями, адже чудо-гаджет сам притягне локон до поверхні. Нагнітаючи повітря і притягуючи у «воронку» навколишній повітряний потік, Dyson Airwrap накручує пасма на циліндричну насадку. Температура при цьому рівномірно розподіляється, а повітря нагнітається за допомогою того ж двигуна Dyson V9 під тиском 3.2 кПа.
Багато насадок
Dyson Airwrap Styler випускається в декількох варіантах комплектації, що відрізняються насадками. Кожна дівчина підбере рішення для себе, будь це набір для тонкого волосся або комплект для приборкання непокірних локонів. Функції гаджета можна перерахувати так: висушування, укладання, висушування + укладання. Базовий комплект включає наступні насадки:
- 30-мм циліндричні — для об'ємних кучерів;
- 40-мм циліндричні — для природних хвиль;
- кругла щітка — для пишноти зачіски;
- жорстка щітка — для випрямлення;
- м'яка щітка — для розгладження;
- насадка для висушування.
Звучить непогано, правда? Але поглянемо і на недоліки пристрою:
- Високий цінник. І знову все впирається у вартість, що робить продукт недоступним для великого сегмента покупців, для яких стайлінг Dyson так і залишається недосяжною мрією.
- Непотрібні насадки. Давай зізнаємося чесно, як часто ти використовуєш всі насадки пристрою? Найчастіше є 1-2 базових варіанти «на всі випадки життя», а деякі користувачі і зовсім ніколи не пробують весь перелік пристосувань. Тут і інша сторона медалі — через недосвідченість можна багато часу витратити на використання всіх насадок для досягнення бажаного результату.
Підсумок
Стайлер і фени від Dyson — те, що потрібно дівчатам, які бажають не псувати волосся укладаннями, але виглядати модно і різноманітно. І нехай вартість брендових продуктів повністю виправдана, перш за все, вони залишаються вибором професіоналів і тих, хто дійсно їх потребує. А якщо не хочете переплачувати за бренд, придивіться до гідного аналога — фену Laifen.
Автор: Дарина Даниленко, копірайтер Stylus.ua
ЧИТАЙ ТАКОЖ: