Подорожуємо Україною (ч.2)
Зовсім недавно ми писали про найдивовижніші куточки України, які вражають розмахом природних ландшафтів і унікальністю їх тисячолітнього створення. Сьогодні ж ми розповімо про архітектурні локації, які готові перевернути твоє уявлення про країну, відкриваючи місця, які не часто зустрінеш у путівнику. Інтернет-магазин «Стилус» продовжує рубрику автомобільних подорожей Україною, які повинні стати головною темою цього літа.
м.Вилкове, Одеська обл.
Тим, хто мріяв побувати у Венеції, радимо почати з її українського «прототипу» — містечка Вилкове, яке розташувалося на півдні країни, недалеко від кордону з Румунією. У цьому затишному і унікальному місці здається, що час зупинився, жителі петляють на човнах по звивистих каналах і всюди панує особлива автентичність. Подейкують, що тут живуть старовіри, які століттями зберігають свої традиції. Туристів в місті не багато, тому ти встигнеш насолодитися місцевим колоритом, випити солодкого вина зі зростаючих тут виноградників і просочитися специфічністю місця. За поїздку ти будеш винагороджений прекрасними видами на Дунай, що впадає у Чорне море.
Як доїхати: по трасі Київ-Одеса, далі звернути в сторону Білгород-Дністровського і направлятися по трасі Т1628. Час в дорозі займає близько 8 годин.
Лядівський монастир у скелі, Вінницька обл.
Лядівський скельний монастир, або як його називають в народі Подільський Афон — унікальна святиня, яка зберігає свої традиції практично в первозданному вигляді. Це місце є паломницьким для тисяч віруючих, а цінителів архітектури тут привертає багата історія і приголомшливі види, що відкриваються з 90-метрової скелі на річку Дністер. В унікальному храмі можна випити святої джерельної води, побродити по печерним переходам, схилитися до чудотворних ікон і проникнутися пануючою тут тишею, яка здається зберігає чимало секретів. Щоб піднятися до монастиря, доведеться подолати непростий маршрут, тому візьми з собою зручне взуття, бінокль, щоб розглянути пейзаж в найдрібніших деталях, і хорошу камеру, адже таких фотографій, як тут, ти не зробиш ніде.
Як дістатися: зі столиці необхідно їхати по трасі Київ-Житомир, після чого звернути в сторону Вінниці і тримати шлях на село Лядово (Вінницька обл.) по шосе Т2308. Дістатися з Києва до пункту призначення можна за 5 годин.
М.Бучач, Тернопільська обл.
Якщо хочеться прогулятися по старовинному європейському місту, та так, щоб подалі від популярних туристичних маршрутів, всього в 7 годинах їзди від столиці, між Івано-Франківськом та Тернополем, розташувалось компактне старовинне містечко з загадковими легендами і старовинною архітектурою — Бучач. Його вулички ідеально підходять для романтичної прогулянки, а зроблені на тлі замків фотографії нагадують панорами Праги і Кракова. Тут потрапляєш відразу в кілька епох і насолоджуєшся міським умиротворенням. У Бучачі можна відвідати:
- ратушу 18 століття;
- готичний замок;
- монастир отців Василіан;
- музей політв'язнів.
Як доїхати: вирушай в сторону траси Київ-Житомир і звертай на Н03, продовжуй рух в сторону Кременця, по знакам повертай на Тернопіль і тримай шлях в м.Бучач. Подорожуючи на автомобілі по околицях Тернопільщини, не пропусти і інші цікаві місця, описані в «Західна Україна. Путівник».
Тендрівський маяк, Херсонська обл.
Ті, хто бажають поєднати «приємне з корисним», поніжитися під прибережним сонцем і вивчити раніше недоступні місця для відпочинку, можуть відправитися в подорож на Тендрівську косу. Майже 70 км піщаного берега і заповідна територія острова притягують сюди любителів єднання з природою, адже на косі немає жодного готелю чи бази відпочинку. Те ж стосується і магазинів, тому не забудь прихопити з собою намет, сонцезахисний тент і достатній запас провіанту. Тут можна робити фото на тлі старовинного Тендрівського маяка, побудованого ще в середині 19 століття, зустрічати світанки, засмагати і насолоджуватися морськими видами, які кожен день грають новими фарбами. Перед поїздкою потурбуйся про наявність косметики для безпечної засмаги, а вночі тобі не обійтися без засобів від комарів.
Як доїхати: слідувати трасі Київ-Миколаїв і далі тримати шлях на Залізний Порт. Далі слід їхати по західному напрямку берега до Чорноморського біосферного заповідника. Орієнтовний час у дорозі з Києва — 9 годин.
Думаєш, що все подивився в Україні і тебе нема чим здивувати? Відкривай для себе незвідані куточки і дивись ширше, ніж типовий турист. Вирушай в автомобільні подорожі разом з інтернет-магазином «Стилус», де ти знайдеш великий вибір туристичного спорядження, гаджетів і аксесуарів для тривалих поїздок, а також все необхідне для пляжного відпочинку.
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Товари, без яких літо — не літо
Автор: Дарина Даниленко, копірайтер Stylus.ua