Огляд Samsung Galaxy Tab A 10.1"
Як щодо гарного планшета за доступною ціною? 10-дюймовий Galaxy Tab A 2019 з FullHD-екраном, 8-ядерним процесором Exynos 7904 і підтримкою карт пам'яті до 512 Гб - непоганий варіант не за всі гроші світу. Розповідаємо про плюси і мінуси.
Зовнішній вигляд Samsung Galaxy Tab A 10.1"
Мінімальні рамки, металевий корпус з пластиковими лініями для антен і витончений дизайн. При вазі 470 грам розміри гаджета склали 245,2 × 149,4 × 7,5. Вага дійсно невелика, товщина теж, що приємно. При бажанні можна скрізь і завжди носити з собою, багато місця такий планшет не займе. У верхній частині розташовані розмовний мікрофон і 3,5 мм роз'єм для навушників. Користувачі відзначають таке розташування зручним.
Особливості екрану
Зображення в планшеті Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) T515 2/32GB LTE Silver (SM-T515NZSD) виводиться на 10,1-дюймовий екран, побудований за технологією TFT. Це гірше, ніж IPS і AMOLED, але коли хочеш заощадити, зійде і такий варіант. Співвідношення сторін 16:10 дозволяє комфортно дивитися фільми під час подорожей. Не найзручніший варіант для скролінгу стрічки соцмереж та читання новин, але любителі подивитися серіал на планшеті оцінять.
Samsung Galaxy Tab A 10.1": продуктивність і пам'ять
Планшет Samsung базується на чіпі Exynos 7904, який працює в парі з 2 Гб ОЗУ. Звичайно, обсяг оперативної пам'яті малуватий, але для базових задач вистачає.
Обсяг вбудованого сховища становить 32 Гб, інших варіантів флеш-накопичувача немає. Зате розробники передбачили слот для установки карти пам'яті до 512 Гб, при бажанні можна записати на пристрій фільми, фотографії або зберігати на ньому робочі файли.
Операційна система
В якості апаратної платформи використовується Android 9.0 Pie з фірмовою оболонкою Samsung One UI. Швидше за все, в майбутньому операційна система оновиться до 10 і 11 версій. Компанія не кидає свої пристрої «на свавілля», як це роблять інші виробники, і чесно підтримує апаратну платформу ще два роки. Навіть у середньобюджетному сегменті.
Оболонка One UI виглядає непогано, працює стабільно. Але найприємніше - наявність багатовіконного режиму, можна розділити екран Samsung Galaxy Tab A 10.1" на дві частини: на одному дивитися відео на YouTube, а на іншому - спілкуватися в месенджері.
Акумулятор і комунікації в Samsung Galaxy Tab A
Тривалу роботу без підзарядки забезпечує акумулятор ємністю 6 150 мАг. Підтримка швидкої або бездротової зарядки не запроваджена. Ймовірно, пропрацює планшет Samsung Galaxy Tab A 10.1" в автономному режимі близько 12 годин. Зарядка пристрою здійснюється через порт USB Type-C 2.0.
Бездротові інтерфейси представлені:
- Wi-Fi 802.11;
- Bluetooth 5.0;
- 3G/4G (LTE);
- GPS, ГЛОНАСС;
- NFC.
Що із захистом даних?
Як би дивно це зараз не прозвучало, але в планшеті Galaxy Tab A 10.1" 2019 року немає функції розпізнавання по обличчю або сканера відбитку пальців. Не віриться, що таке випустили, так? Для захисту особистих даних потрібно встановити пароль. Напевно багато хто вже відвик від цього.
Звук і камери
У пристрої є два стереодинаміки, обидва розташовані на одній стороні. У конкурентів з цінником вище по 4 динаміка, серед них Huawei MediaPad M5 Lite 10, Lenovo Tab P10 32 ГБ 4G. Заявлена підтримка об'ємного звуку Dolby Atmos і наявність еквалайзера, який використовується для налаштування звуку відповідно до навколишніх умов. Звук хороший, причепитися ні до чого.
У Samsung Galaxy Таб А є основна і селфі-камера. Роздільна здатність основної становить 8 мегапікселів, селфі - 5 мегапікселів. Не знаємо, чи стане в нагоді основна, адже смартфон напевно фотографує краще. А ось завдяки 5-мегапіксельної фронтальної камери можна спілкуватися по відеозв'язку, і робити це на планшеті набагато комфортніше, ніж на ноутбуці.
Підводимо підсумок
Головні мінуси планшета Samsung Galaxy Tab A 10.1" - не найкращий екран, відсутність сканера відбитку пальців і маленький обсяг оперативної пам'яті. Але в іншому він порадує свого власника, забезпечивши якісний звук, хороший відеозв'язок, стабільний веб-серфінг. Купити планшет можна в нашому інтернет-магазин.
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як вибрати планшет для ДН?
Автор: Ксенія Семак, копірайтер Stylus.ua