Безболісна епіляція – міф чи реальність?
Безболісна епіляція — мрія будь-якої дівчини, особливо влітку. У наш час є безліч способів позбутися небажаного волосся, а процедуру епіляції можна влаштувати як у професійному салоні, так і в домашніх умовах. Давайте дізнаємося про секрети безболісної епіляції, її види та особливості проведення.
Професійна епіляція в салоні
Якщо ви вирішили довіритися майстру, який працює в салоні, вам запропонують видалення волосся лазером, фотоепіляцію або гарячий віск.
Найбільш популярною є лазерна епіляція, оскільки потрібно повторити процедуру кілька разів і вона назавжди позбавить небажаної рослинності. Під впливом лазера руйнується волосяна цибулина і волосся більше не з'являється. Але при цьому складно видалити занадто тонкі і світлі волоски, тому що апарат їх просто не бачить. Вартість процедури висока, якщо порівнювати з іншими засобами епіляції.
Фотоепіляція — фотоепілятор видаляє волосся шляхом руйнування волосяного фолікула під дією високих температур. Ця процедура має два недоліки:
- Швидше за все, після фотоепіляції залишаться рубці.
- Протягом семи днів після процедури не можна перебувати на сонці.
Епіляція гарячим воском — це, звичайно, ефективно, але дуже боляче. Волосся перестане рости на другому-третьому тижні, але після процедури може з'явитися подразнення і навіть запалення шкіри. Отже, якщо у вас чутлива шкіра, то краще не ризикувати, а скористатися іншим методом безболісної епіляції.
Епіляція в домашніх умовах
Найпоширеніший спосіб позбутися небажаної рослинності на ногах — це бритва. Вона видаляє волосся швидко і на це не потрібно витрачати багато грошей. Це простий та безболісний спосіб епіляції. Але головний мінус — це поява щетини вже завтра. Якщо завжди збривати волоски бритвою, то шкіра дратуватиметься, а волоски стануть грубими і жорсткими. Крем, що використовується при депіляції, не завдає болю, тому такий спосіб епіляції можна зарахувати до безболісних.
Існує ще один спосіб епіляції в домашніх умовах — за допомогою епілятора. Епілятор — це сучасно, практично, зручно, без болю. За допомогою домашнього епілятора можна позбавитися небажаної рослинності акуратно і на довгий час, до того ж без болючих відчуттів. Деякі епілятори оснащені масажними насадками, які перетворюють епіляцію на приємну процедуру без болю. Спеціальна масажна головка зменшує болючі відчуття, зволожуючи шкіру. Завдяки новим технологіям процедура домашньої епіляції стане безболісною навіть для власниць чутливої шкіри. Епілятор дбайливо позбавляє від найкоротших волосків, а ролик, що відлущує, готує шкіру до епіляції.
Які бувають епілятори?
Якщо ви плануєте купити епілятор, то пропонуємо розібратися, в чому їх відмінності, крім ціни та виробника. По-перше, потрібно знати, що епілятори бувають акумуляторні та дротові. Дротовий епілятор працює від розетки, тому головною умовою його використання є наявність електромережі. У акумуляторні епілятори вбудовано батарею, ємність якої визначає час роботи пристрою. Наявність розетки для такого типу епілятора не потрібна, але варто пам'ятати, що акумулятор може розрядитись, тому його доведеться перезаряджати — а для цього вже потрібна розетка. Акумуляторний епілятор підійде тим, хто часто буває у роз'їздах і доводиться видаляти волоски у місцях, де немає розетки.
Є епілятори, які призначені для сухого чи вологого гоління (з водою та без). Суха епіляція часто дратує шкіру, тому краще зупинити свій вибір на епіляторі для вологого гоління або обрати комбіновану модель. Є епілятори із функцією пілінгу. Звертайте увагу на кількість насадок, які йдуть у комплекті разом із епілятором:
- насадка-тример;
- для ступнів;
- для бікіні;
- для делікатних зон;
- для чутливої шкіри;
- для пахв;
- для початківців.
Епілятор з насадкою триммер підійде для зони бікіні, а на надчутливих ділянках краще використовувати насадку для гоління. За допомогою насадки для початківців створюється кут 90 градусів, тому епілятор розміщується правильно. Так процедура проходить легко та плавно з першого разу.
Матеріал виготовлення епілятора: який краще
Що стосується матеріалу виготовлення, то пінцети епілятора можуть бути:
- Епілятор із пінцетами з нержавіючої сталі. Вартість такого епілятора невисока, але волосся може обламуватися або пінцет зовсім пропустить його. А через деякий час ріжучі елементи тупляться.
- Епілятор з керамічними пінцетами. Коштують дорожче, ніж металеві, але при цьому захоплюють кожну волосину, вириваючи її з коренем. Такий матеріал підійде для чутливої шкіри, оскільки він набагато дбайливіше видаляє волосся.
Як знеболити епіляцію і позбутися врослих волосків?
Епіляція без болю — мрія багатьох дівчат. Але чи реально це, якщо ви вирішили скористатися епілятором? Пропонуємо кілька способів знеболювання при епіляції:
- Спрей, що заморожує. У складі таких спреїв, як правило, є антистетик, який вбиває болючі відчуття. Наприклад, на основі лідокаїну, але не варто лякатися легкого холодку, бо він лише охолоджує.
- Знеболюючий крем. Його потрібно нанести за одну-дві години до процедури на зону депіляції, а після закінчення часу можна приступати до видалення волосся.
- Лід. Один із найпопулярніших народних способів знеболювання. Працює за принципом лідокаїну — заморожує певну ділянку шкіри.
- Розпарювання. Перед епіляцією можна добре розпарити шкіру за допомогою розпарювача. Такий спосіб актуальний і користується популярністю у багатьох сучасних дівчат.
Якщо у вас є волоски, що вросли, то вибирайте епілятор з насадкою пілінг. Вона відлущує верхній шар поверхні, волоски, що вросли, звільняються і припиняється їх подальше вростання.
Магазин техніки та електроніки Stylus.ua пропонує різні епілятори від провідних виробників — Braun, Remington, Rowenta, Philips та ін. У нас ви можете знайти відповідний епілятор, який зробить вашу шкіру гладкою, а епіляцію — безболісною.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: