Від швабри до пароочищувача: ТОП гаджетів для фанатиків прибирання
Прибирати по-старому за допомогою звичайної ганчірки, віника або швабри — довго і непрактично. Сучасна техніка для прибирання зробить рутинні домашні клопоти легше і приємніше, надавши банальним діям особливу легкість і технологічність. У цій статті розповідаємо про прилади, які допоможуть прибрати в будинку швидше і ефективніше, приклавши мінімум зусиль.
Віконний пилосос — для миття дзеркал, вікон, плитки
Миття вікон — нудна і довга робота, а найнеприємніший процес — це видалення розводів. З таким завданням під силу впоратися тільки найбільш наполегливим і завзятим, але є рішення. Уникнути труднощів допоможе віконний пилосос, він спрощує не тільки миття вікон, але ще і дзеркал, плитки, душових кабін і будь-якої іншої гладкої поверхні.
Відмінний варіант — Karcher WV 2 Premium 10 Years Edition. Він пропрацює від акумулятора до 35 хвилин, а на повну зарядку гаджета буде потрібно близько трьох годин. Віконний пилосос Karcher WV має компактні розміри, тому в процесі експлуатації руки точно не втомляться, і для зберігання завжди знайдеться містечко. У пилососі є контейнер для збору рідини об'ємом 100 мл, а щоб позбутися від зібраного бруду, досить просто промити ємність водою.
Миюча швабра: раз-два — і підлога чиста!
Миюча швабра, або електронатирач — ідеальний гаджет для вологого прибирання будинку, до того ж вельми простий у використанні. Особливою популярністю серед покупців користується модель від компанії Xiaomi — Deerma Spray Mop з телескопічною трубкою зі сталі, міцною конструкцією і ефективним розпилювачем. Xiaomi Deerma Spray Mop TB500 важить всього 750 грам, тому з ним зручно прибирати приміщення з великою площею.
Швабра від Сяомі оснащена якісним розпилювачем, зволожуючим поверхню перед натирачем. Подача води здійснюється дозовано — 1.7-2 мл. Завдяки тканинній насадці натирач ефективно справляється навіть зі складними забрудненнями: жорсткі волокна допомагають позбутися від залишків їжі на підлозі та інших забруднень, а м'які — вбирають рідину і вологу. Модель відрізняється ємним резервуаром 350 мл і обертаючою 360-градусною щіткою Deerma Spray Mop, з якою комфортно прибирати під шафами, диваном та іншими меблями.
Підмітальна машина — допоможе швидко і ефективно позбутися від забруднень
Хто користувався цією технікою, той знає, що з нею можна отримати максимальний результат, приклавши мінімум зусиль. Використовуй підмітальну машину, щоб легко прибрати на великій ділянці. Відзначимо, що підмітальні машини габаритні і призначені для використання в приватних великих будинках, на складах або гаражах, а ось для квартири не підходять. Високою ефективністю відрізняється підмітальна машина Karcher S 4 Twin, яка, за словами виробника, скорочує витрати часу до п'яти разів у порівнянні з класичним віником і совком.
Завдяки довгій щетині бічних щіток вся грязь збирається впритул до бордюрів і стінок, після чого все сміття збирається в бункері, який легко знімається і спустошується без контакту з брудом.
Пароочищувач — очищає парою без додаткової хімії
Якщо в будинку є діти, люди похилого віку або алергіки, розумно використовувати техніку, яка допомагає відмити підлогу без хімічних засобів — пароочищувач. Регулювання сили пара здійснюється залежно від ступеня забруднення, але пар при цьому утворюється безперервно.
Ефективний варіант — Ariete 4146, що працює на потужності 1 500 Вт і під тиском 5 Бар. Цей пароочищувач підійде для прибирання підлоги, м'яких меблів, миття вікон, кухонних плит, раковин, плитки, душових кабін. Пароочищувач вельми простий в експлуатації: встанови потрібну насадку, відкрути кришку контейнера для води, налий необхідну кількість води, використовуючи мірну склянку, і закрути кришку. Після цього підключи пароочищувач до мережі і дочекайся, поки загориться індикатор пара (він повідомить про те, що можна починати прибирання). Також якісні пароочищувачі виробляють бренди Karcher, Clatronic, Becker.
Робот-прибиральник — довір прибирання роботу
Такий гаджет сподобається тим, хто не любить прибирати і хоче максимально автоматизувати цей процес. Роботи-прибиральники підтримують керування через смартфон, де можна задати графік, час і маршрут прибирання, вибрати потрібний режим роботи.
Робот може прибирати в квартирі, навіть якщо ти гуляєш з друзями або працюєш. Завдяки датчикам така техніка вміє об'їжджати перешкоди, тому не в'їде в меблі, улюблений пуф або не «з'їсть» розкидані шкарпетки.
Оптимальний варіант — робот-прибиральник iLife V7s Plus. Він підходить для вологого і сухого прибирання, працює до 140 хвилин від акумулятора і керується за допомогою пульта дистанційного керування. iLife V7s Plus працює на таких покриттях:
- плитка;
- кахель;
- лінолеум;
- ламінат;
- паркет.
Віртуальна стіна не дає прибиральникові вийти за межі. Датчики перешкод і перепаду висоти допомагають йому самостійно долати всі перешкоди, не відволікаючи тебе від занять.
З сучасними гаджетами прибирати набагато простіше, ніж раніше. Варто спробувати один раз, і ти більше не захочеш повертатися до класичних методів прибирання.
ЧИТАЙ ТАКОЖ: ТОП зволожувачів і очищувачів повітря
Автор: Ксенія Семак, копірайтер Stylus.ua