Вибираємо новорічний декор 2021
Прикраса будинку новорічними дрібничками — це улюблений з дитинства ритуал, коли з завмиранням серця розвішуєш іграшки і віриш у диво. Щоб підтримати казковість і легкість свята, важливо детально продумати не тільки новорічний стіл, але і всю обстановку у будинку. Правильно обраний декор створить новорічний настрій і перенесе в атмосферу свята. Stylus.ua розповідає про свіжі тренди декорування для зустрічі року Білого Металевого Бика.
Металевий декор
Оскільки рік пройде під знаком Металевого Бика, на столі і у декорі повинні обов'язково бути присутні блискучі елементи, що імітують благородний метал: платину, срібло, золото. Це можуть бути свічники, дзеркала, металеві фігурки, дзвіночки, ялинкові кулі. Ти на 100% потрапиш у новорічні тренди 2021, якщо скомбінуєш метал з протилежними йому легкими текстурами — шовком, оксамитом, ситцем, мереживом. Блискучі акценти притягнуть не тільки погляди гостей, а й удачу у новому році.
А що зі стилем?
У новорічному декорі 2021 виділилося кілька провідних тенденцій:
- Природний мінімалізм. Одна з концепцій наступаючого року — розумне споживання, яке відбилося і на декорі. Простіше кажучи, у 2021 буде доречною повна відсутність новорічних іграшок на ялинці. Для прикраси достатньо однієї-двох гірлянд, аскетичного оздоблення, присутності тільки функціональних речей і використання натуральних матеріалів — льону, дерева, кераміки, вовни. З кольорів у пріоритеті натуральні відтінки — хвойний, сірий, пісочний.
- Еко-стиль. Основний тренд новорічного сезону — наслідування природі і максимальна прихильність природним «прикрасам». В якості декору на ялинці можна використовувати шишки, сушені дольки апельсинів, солом'яні та текстильні іграшки, цукерки, записки з побажаннями. Звичні новорічні кулі можна переосмислити, обернувши їх папером або прикрасивши мотузкою, а для облаштування кімнат підійде сільський стиль.
- Вінтажний шик. Ностальгія за дитинством відобразилася у багатьох новорічних колекціях 2021, які явно перегукуються з минулим. Відмінні риси стилю — відсутність планування і продуманих композицій. Вінтажні іграшки повинні бути розвішані хаотично, як у дитинстві, і чим вони недосконаліші — тим краще. Актуальний декор у вигляді дитячих виробів, малюнків, розписних візерунків. Стиль вітає фігурні прикраси у стилі 60-х з мережива, скла, кераміки.
- Сімейне свято. Провідною концепцією нового 2021 року стали сімейні цінності, тому в декорі простежуються акценти про любов до природи і згуртованість. Доречними будуть природні необроблені до кінця матеріали — необтесане каміння, аскетичний глиняний посуд, пні, гілки. Гірляндою можна прикрасити простягнуту мотузку з нанизаними сімейними фотографіями, а затишок допоможуть створити ароматичні свічки із ароматом хвої, декоративні вінки, кулі та світильники.
Якщо жоден з варіантів не припав до душі, можна звернутися до завжди актуальної класики, вибравши для декору два-три основоположних кольори.
Не забудь про символ року
Щоб бичок записав тебе у список улюбленців, потрібно зустріти його з усіма почестями. Доречно розставити фігурки з символом року, виконані з дерева, гіпсу, глини або кераміки. Рогатий звір цінує працьовитість, тому залучити його увагу можна іграшками у стилі hand made, вишитими зображеннями символу, фігурками, зшитими з фетру.
Якою має бути сама ялинка?
Головна «модниця» новорічного декору не зазнає кардинальних змін, але все-таки дизайнери пропонують трішки урізноманітнити її зовнішність. Отже, у 2021 в тренді такі варіанти ялинок:
- природна зелена;
- повністю біла;
- запорошена штучним снігом;
- з сріблястими і золотистими кінчиками;
- з плодами — шишками, ягодами;
- пастельна — ніжно-рожева або ніжно-блакитна.
Крім того, можна експериментувати з видом самого дерева. Останні роки популярністю користуються нетипові сорти — туї, кедри, кипариси, екзотичні сосни, а також перевернуті дерева.
Якими кольорами прикрасити ялинку?
На ялинці будуть доречні однотонні композиції — білі, сріблясті і металеві, ну а ті, кому нудно прикрашати все одним кольором, можуть розбавити гаму золотистим, лавандовим, темно-сірим, коричневим або графітовим.
З пріоритетними кольорами теж можна поекспериментувати, поєднуючи сліпуче-білий сніговий колір з приглушеними молочними і кремовими тонами. А ось від червоного, бурого, бордового варто категорично відмовитися — бичку це явно не сподобається.
Яку вибрати гірлянду?
Найпопулярнішими залишаються лінійні гірлянди, якими можна прикрасити дерево і будь-яку частину кімнати. Її можна розвісити уздовж або покласти пучком, а в якості самого ліхтарика вибрати не класичні лампочки, а у вигляді крапельок, сніжинок, шишок або перлинок. У наступаючому році зберігають актуальність бавовняні кулі у пастельних тонах, «штори» на вікна і спіралі, що світяться.
Дизайнери і модні будинки пропонують десятки варіантів для новорічного декорування. Але, мабуть, немає стилю краще, ніж створеного всією сім'єю. Будь режисером своєї казки і фантазуй разом з інтернет-магазином «Стилус» для створення власного не схожого дизайну!
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як вибрати штучну ялинку?
Автор: Дарина Даниленко, копірайтер Stylus.ua