ТОП-10 додатків для школярів
Звичні щоденники і підручники поступово витісняють додатки для навчання з англійської мови, математики, української та інших предметів. Тепер кілограми «граніту науки» буквально поміщаються у смартфоні, а значить їх більше не потрібно тягати на плечах. У цій статті ми зібрали корисні додатки для школярів, які допоможуть полегшити навчання і розібратися у складних речах.
Всі додатки сумісні з Android і iOS.
Математика
Photomath
Додаток допомагає вирішувати приклади. Він використовує камеру смартфона або планшета, щоб розпізнати текст і цифри. Тобі потрібно просто піднести гаджет до рівняння, яке потрібно вирішити, програма його відсканує і надасть рішення.
Відзначимо, що Photomath розпізнає не тільки надруковані у підручнику вправи, але і рукописний текст. А ще вміє вирішувати завдання з інтегралами, будувати графіки, редагувати формули. Відмінний варіант для студентів, які вивчають точні науки. Але не забудь і сам розібратися, як вирішити приклад.
Microsoft Math Solver
Ще один додаток, який допомагає вирішувати математичні завдання. Допоможе школяреві у вивченні алгебри, тригонометрії, статистики, математики. Microsoft Math Solver, як і програма Photomath, вміє розпізнавати друкований і рукописний текст, сканує його, а потім дає рішення. Ще додаток пропонує подивитися відеолекції по темі, щоб самому зрозуміти, як вирішувати приклади.
Англійська
Duolingo
Найпопулярніша безкоштовна програма для швидкого вивчення англійської. Ти будеш вчити мову в ігровій формі, а за кожну неправильну відповідь втрачати віртуальні життя. Гравці можуть заробляти віртуальну валюту, відкривати нові рівні, освоювати нові слова і фрази. Уроки Duolingo адаптуються під кожного користувача, дозволяючи глибше вивчити необхідну тему.
English Grammar Test
Ця програма пропонує 1 200 завдань з граматики (60 тестів по 20 завдань) і зачіпає абсолютно всі часи, дієслова і граматичні теми. При проходженні одного тесту, ти перевіряєш знання відразу у декількох темах.
Українська
ЗНО 2021 на 190+. Мова і література
Програма допомагає підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. У додатку є навчальний матеріал і тести, які потрібно проходити для закріплення вивченого матеріалу. Є платний контент.
Мова
Програма розроблена для вивчення української мови нашими програмістами у 2015 році. Головний герой програми — Лепетун, який і допомагає дітям щодня вивчати нові слова, орфографію і пунктуацію. Важливо, що додаток допомагає позбутися від суржику. Лепетун розповідає про найпопулярніші слова-суржики, а потім вчить, як правильно насправді говорити.
Фізика і хімія
Хімія
Додаток «Хімія» допомагає учням з рішенням хімічних рівнянь, пояснює різницю між органікою і неорганікою. Передбачена можливість відправки хімічних реакцій друзям через соціальні мережі. В утиліту вбудовані таблиці Менделєєва, розчинність речовин і калькулятор молярних мас.
Фізика — Формули 2019
У додатку містяться всі необхідні фізичні формули, закони і правила. Це хороший збірник з фізики для шкільних уроків, де можна швидко відшукати потрібну формулу під завдання.
Програми для запису уроків/лекцій
Microsoft Office Lens
Ця програма може відсканувати все, що написано на дошці, а потім перетворити отриманий результат у PDF-файл. Тому якщо твій одногрупник або однокласник пропустив урок або пару, ти можеш відсканувати лекцію і відправити йому у вигляді PDF-файлу на телефон.
Microsoft Office Lens може відсканувати будь-яку поверхню, включаючи грифельні дошки, стенди з перекидними сторінками і багато іншого. Єдиний недолік програми полягає в тому, що вона чіпляє будь відблиски, тому перед скануванням переконайся, що нічого не заважає отримати нормальний скан без засвітів.
SpeechTexter
Програма, яка працює у парі з диктофоном і вміє переводити людську мову у друкований текст. Зручний додаток для лекцій і уроків. За перетворення мови у текст відповідає штучний інтелект Cloud Speech API, який використовується у голосовому помічнику Google Assistant.
Програма здатна перевести мову у текст на понад 60 мовах світу. А якщо потрібно, то SpeechTexter буде працювати без інтернету, для цього потрібно попередньо завантажити необхідний мовний пакет.
Сподіваємося, ми змогли хоч трохи полегшити виконання твоєї домашки;)
ЧИТАЙ ТАКОЖ: ТОП-7 корисних гаджетів для осені
Автор: Ксенія Семак, копірайтер Stylus.ua