Розумна техніка, яка зробить все за вас
Активний темп життя, робота і побутові турботи затягують нас з головою в рутину, забираючи кожну вільну хвилинку, іноді навіть не залишається часу на рідних і близьких. Але технологічний прогрес не стоїть на місці, вже давно створюється побутова техніка і прилади, які готові перейняти частину побутових процесів на себе. Багато сучасних компаній вже розробили цілі системи розумного будинку, де всі гаджети підключаються до єдиного центру управління та самостійно стежать за чистотою, температурою, рівнем вологості і навіть попереджають про можливе пограбування за допомогою повідомлень на смартфони. Кілька років тому і подумати не можна було про такі технології, а сьогодні вони активно входять в наше життя. Ми склали власний ТОП-5 розумної техніки, яка зробить все за вас.
Робот-прибиральник Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner White - прибере за вас весь будинок
Розумний пилосос старанно об'їжджає всі перешкоди на шляху і якісно прибирає покриття. Він піклується про чистоту в будинку навіть коли вас немає. Просто запрограмуйте години прибирання, і Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner буде регулярно підтримувати чистоту.
Усередині робота-пилососа знаходяться три процесора, що відповідають за обробку інформації. Вони створюють в системі карту приміщення і прибирають кімнату спочатку уздовж кордонів, потім переміщаються зигзагами, що дозволяє навести чистоту в різних зонах приміщення. У пристрої є лазерний датчик, він проектується на предмет, що перешкоджає пересуванню, щоб пилосос його об'їхав.
Робот-прибиральник автоматично повертається на базу, коли заряд знаходиться на рівні 20%, і відновлює прибирання, коли заряд досягає показника 80%. Він безперешкодно впорається навіть з прибиранням біля стіни незважаючи на те, що це місце важкодоступне і запилене. Робот оснащений спеціальним датчиком стін, що зберігає відстань до стіни в 10 мм, що дозволяє ефективно вичистити пил з щілини між стіною і підлогою за допомогою контурних щіток.
Управляти роботом-прибиральником можна через додаток MIJIA, там можна:
- перевірити стан і маршрут прибирання;
- спланувати підтримання чистоти в квартирі;
- встановити час прибирання;
- отримати повідомлення про закінчення витратних матеріалів.
Розумний холодильник - сам контролює термін придатності продуктів
Бренд LG всерйоз зайнявся розробкою розумних холодильників. Фахівці компанії змогли створити такі пристрої, які самі можуть контролювати термін придатності поміщених в холодильник продуктів, визначати неполадки в роботі пристрою, перевіряти, яких продуктів немає і надсилати повідомлення на смартфон.
Знайти всі ці функції можна в холодильниках лінійки InstaView Door-in-Doo. Трохи менше функцій у двокамерного холодильника LG GR-H802HMHZ з технологією Total No Frost і інверторним процесором. Він підтримує технологію Smart ThinQ, підключається до Wi-Fi і володіє інтелектуальною системою діагностики Smart Diagnostics. Вона допоможе швидко і правильно визначити проблему в роботі холодильника без необхідності виклику фахівця.
Всі розумні можливості смарт-холодильника розкриваються через додаток LG Smart ThinQ. Через нього можна об'єднати інтелектуальні домашні прилади (пральну машину, холодильник, робота-пилососа, стайлер і інші прилади). Що дає додаток:
- повідомлення на смартфон про те, що дверцята холодильника не закриті;
- контроль температури і повідомлення про необхідність підвищити або знизити температурний режим;
- можна включити експрес-заморозку, щоб заморозити лід;
- стежити за чистотою холодильника онлайн.
Лінь готувати каву? З кавоваркою Saeco Xelsis SM7581/00 і не потрібно!
Справжній кавоман вже давно мріє про покупку автоматичної кавомашини. Її принцип роботи гранично простий: засипте каву, виберіть потрібну програму і через пару хвилин ароматний еспрессо, латте або американо готові. З кавоваркою Saeco Xelsis SM7581/00 можна приготувати каву на будь-який смак, тут є 5 видів міцності і 12 рівнів помелу. У пам'яті пристрою можна зберегти налаштування для кожного виду напою.
Незаперечна перевага цієї моделі - наявність фільтра для води AquaClean, що очищає воду і поліпшує якість кави. Він дозволяє приготувати до 5 000 чашок кави, не очищаючи кавоварку від накипу. Завдяки технології HygieSteam всі частини системи можна в одну мить очистити паром, більш того, після кожного циклу приготування напою з молоком кавоварка сама очищає систему подачі молока паром.
Мультиварка-скороварка Redmond RMC-P470
Головна фішка Redmond RMC-P470 в тому, що вона готує їжу в звичайному режимі і прискореному (при високому тиску), що дозволяє називати мультиварку скороваркою. У режимі скороварки кришка приладу щільно закрита, вона блокується до закінчення приготування. За рахунок цього в камері утворюється високий тиск і будь-яка їжа готується в 2 рази швидше, ніж на плиті або в духовці. Прилад має 13 автоматичних програм готування повсякденних і святкових страв. У разі критичного підвищення тиску задіюється система захисту, вона ретельно стежить за тиском і при необхідності приводить параметри в норму. За допомогою функції «МастерШеф Лайт» можна змінити параметри готування і задати параметри, які підходять саме вам.
Пральна машина LG F2J7HG2W - контролюйте прання через додаток
LG F2J7HG2W - це не просто пральна машинка, це пральна машина з сушаркою! З нею ви отримаєте після прання чистий і сухий одяг, не купуючи окрему сушилку, а значить заощадите місце в будинку. Завдяки технології підключення до Wi-Fi, можна прати речі в будь-який час, перебуваючи в будь-якому місці.
За допомогою технології TagOn можна завантажити на смартфон з модулем NFC додаток LG Smart Laundry, щоб завантажувати та встановлювати нові режими прання. Завдяки функції Smart Diagnosis розумні технології зможуть швидко визначити неполадки в роботі пралки. Отримані дані користувач зможе передати в центр технічної підтримки за допомогою телефону.
Не бійтеся пробувати щось нове - купуйте розумну техніку вже зараз. Вона стане вашим незамінним компаньйоном і, можливо, незабаром ви перейдете на повноцінний Smart Home. Розумні гаджети і побутові прилади роблять життя простіше, переконайтеся в цьому самі.
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Що таке «розумний будинок» і навіщо він потрібен?
Автор: Ксенія Семак, копірайтер Stylus.ua