5 правил вибору комп'ютерного столу
Правильно вибраний комп'ютерний стіл — важлива складова комфортної роботи за ПК. Якщо ви не тільки перевіряєте e-mail і читаєте новини за комп'ютером, варто серйозно підійти до вибору робочого місця, від цього залежить комфорт і продуктивність роботи. Інтернет-магазин «Стилус» підготував 5 основних правил, яких варто дотримуватися, вибираючи комп'ютерний стіл.
Основні правила вибору комп'ютерного столу
№1. Зробіть попередні виміри
Не можна бути впевненим на 100%, що зовні зручний, місткий і функціональний стіл ідеально впишеться в кімнаті. Тому першочергово варто виміряти габарити. У більшості випадків для столу під комп'ютер відводиться окреме місце в кімнаті, виміряйте його, щоб бути впевненим, що стіл поміститься.
№2. Вибирайте широку стільницю
Монітор повинен повністю поміщатися на стільниці, а користувач відчувати себе комфортно. Для великого монітора виберіть стіл з підставкою, щоб звільнити місце для рук і різної техніки. Підставкою часто оснащуються кутові столи, але вони не мають сенсу для ноутбуків. Оптимальна товщина стільниці становить 16 мм, якщо плануєте ставити клавіатуру, вибирайте моделі ширше. Виділіть місце для:
- миші,
- колонок,
- принтера,
- килимка для миші.
№3. Наявність ніші для системного блоку
«Серце» комп'ютера — це системний блок, тому потрібно створити сприятливі умови для його тривалої роботи. Системник потрібно розміщувати далі від місць з підвищеною вологістю, опалювальних пристроїв і джерел статичної напруги. Системний блок повинен встановлюватися на спеціальній підставці (ніші), вона захистить його від можливих ударів, перегріву, механічних пошкоджень та інших неприємностей.
№4. Визначтеся з сумою, яку можете витратити
Добре, коли бюджет не обмежений — можна купити будь-який вподобаний стіл. Але найчастіше на покупку виділяється певна сума грошей. Радимо заздалегідь визначитися з максимальною сумою покупки і вибираючи товар в нашому інтернет-магазині, встановити відповідний фільтр по ціні, щоб відразу побачити відповідні моделі. На сайті stylus.ua представлено безліч столів від різних брендів.
№5. Зверніть увагу на наявність ящиків і поличок
За комп'ютерним столом студенти і школярі роблять уроки, дорослі працюють, тому важливо наявність місця для зберігання:
- канцелярії,
- документів,
- книжок,
- папок,
- техніки.
Наявність висувних ящиків, відкритих полиць і окремих секцій для зберігання знадобляться кожному.
Колір, форма і додаткові прилади важливі параметри вибору. Можна підібрати модель зі зручною підставкою для ніг. Для любителів постійно все міняти рекомендуємо замовити модель на коліщатках - будь-яка перестановка пройде комфортніше.
Популярні помилки при виборі комп'ютерного столу
Якщо ви побачили комп'ютерний стіл своєї мрії, не поспішайте з покупкою, адже часто покупці помиляються з вибором. Серед найбільш популярних помилок:
- Маленька висувна полиця під клавіатуру. Довго друкувати або грати в такому положенні не вийде, оскільки немає опори для ліктів — вони будуть звисати.
- Висока підставка для монітора. Верхня частина комп'ютерного монітора повинна знаходиться на рівні очей, інакше можуть з'явитися проблеми з хребтом або зором (очі будуть швидше втомлюватися).
- Неправильне розташування кута в кутових моделях. Залежно від розташування, кутовий стіл подовжений в одну зі сторін, саме вона є робочою. Важливо, щоб ця робоча сторона не впиралася в стіну або вікно, інакше ви просто не зможете працювати.
- Системний блок розміщується знизу. При необхідності підключити джойстик або флешку доводиться постійно нагинатися.
Порада! Практичними вважають моделі з тримачами або жолобами, що дозволяють заховати різні кабелі. Так дроти не будуть плутатися і псувати інтер'єр.
Підведемо підсумки
Для вибору ідеального комп'ютерного столу зробіть попередні виміри, зверніть увагу на наявність ніші для системного блоку, поличок, ящиків та розміри стільниці. З особливою ретельністю вибирайте кутовий стіл, щоб не помилитися з розташуванням кута. Сподіваємося, наші поради допоможуть купити дійсно якісний, надійний і головне - стіл, який підійде саме вам.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити будинок затишніше: ідеї на будь-який бюджет
Автор: Ксенія Семак, копірайтер Stylus.ua