Що показали на презентації Google?
14 жовтня відбулася презентація Google, де компанія представила смартфони Pixel 4 і 4 XL з функцією розпізнавання обличчя і жестів, недорогий Pixel Book Go, що став відмінною альтернативою MacBook Air, бездротові навушники і багато інших цікавих новинок. Ми вже ознайомилися з представленою продукцією і готові розповісти про особливості.
Ігровий сервіс STADIA
Захід розпочався з презентації сервісу для хмарного стрімінга ігор STADIA. Він вийде 19 листопада і буде доступний для 14 країн, на старті буде доступна 31 гра. Ігровий сервіс дозволить грати в дозволі 4K на швидкості 60 кадрів в секунду з підтримкою HDR і шестиканального звуку на будь-якому пристрої: телевізорі, ноутбуці або смартфоні Pixel 4. У США вартість підписки на сервіс складе 10 доларів в місяць, в Європі - 10 євро в місяць .
Навушники Pixel Buds
Нова бездротова гарнітура від Google представлена в 4 кольорах:
біла,
помаранчева,
м'ятна,
чорна.
Час автономної роботи навушників становить 5 годин, але можна продовжити автономність до 24 годин, використовуючи бездротового зарядний кейс. Радіус дії гарнітури збільшений до довжини футбольного поля. Щоб виконати необхідну дію, досить сказати: «Окей, Гугл».
Старт продажів навушників запланований на весну 2020 року, ціна - 179 доларів.
Pixel Book Go - MacBook Air на Chrome OS
Ноутбук отримав 13,3-дюймовий LCD-дисплей з роздільною здатністю FullHD або 4К, його вага склала трохи більше 1 кг. Забарвлення три: чорна, сіра і рожева. Ноутбук називають MacBook Air на Chrome OS, оскільки він мало важить, має гарну продуктивністю і працює до 12 годин без підзарядки.
Залізо, автономність і комунікації
Pixel Book Go базується на процесорі Intel Core m3, i5 або i7. Обсяг ОЗУ склав 6/8 Гб, місткість SSD-накопичувача - 64/128/256 Гб. Такий начинки вистачить для роботи в офісі і домашнього використання: робота з документами, таблицями, схемами, нескладні ігри, перегляд серіалів, веб-серфінг.
Час автономної роботи становить 12 годин, а значить ноутбук можна брати з собою на роботу і після стандартного 8-годинного робочого дня заряд ще залишиться. В якості апаратної платформи використовується операційна система Chrome OS. На корпусі ноутбука Google є порт Type-C і 3,5 мм роз'єм.
Вартість новинки в США склала 649 доларів за базову комплектацію 6/64 Гб.
Розумна колонка Nest Mini
Це бюджетний гаджет для ознайомлення з можливостями Google Assistant, а точніше це перероблений Home mini. У «розумної» колонці поліпшили програмне і апаратне забезпечення, наприклад, з'явився чіп для машинного навчання, тому всі дані і команди він обробляє локально, без звернення до сервера, як було раніше. Nest Mini отримав спеціальний отвір для кріплення на стіні. Серед інших нововведень:
посилені баси в 2 рази;
поліпшена можливість чути в галасливій обстановці;
регулювання гучності залежно від фонового шуму.
Колонка може стати центром всієї аудіосистеми будинку або аудіодінаміком для дзвінків. Вона отримала додатковий мікрофон для шумозаглушення і нейропроцесори, що дозволяє Google Assistant працювати швидше.
Особливу увагу компанія приділила проблемам збереження екології, тому всі новинки Nest зроблені з переробленого пластику. Розумна колонка доступна в 4 кольорах:
коралова,
світло-сіра,
чорна,
світло-блакитна.
Вартість колонки - 49 доларів, старт продажів запланований на 22 жовтня, а поки діє попереднє замовлення.
Nest Wi-Fi - роутер з вбудованою колонкою і Google Assistant
Компанія представила роутер, який став гібридом Google Wi-Fi і вищеописаної колонки, площа покриття збільшилася на 25%, цього достатньо для приміщення площею 350 м2.
Nest Wi-Fi не підтримує новітній стандарт Wi-Fi 6, але роутер став в 2 рази швидше в порівнянні з попередником. Підтримується робота з Google Assistant.
Яскраві помаранчеві Pixel 4 і 4 XL з функцією управління жестами
Компанія представила дві версії смартфонів: Pixel 4 і Pixel 4 XL. Старша модель відрізняється більш ємним акумулятором і збільшеним дисплеєм.
Дизайн
Судячи з витоків до презентації, було зрозуміло, що дизайн основної камери буде схожий на iPhone 11 Pro - блок з двох камер разом зі спалахом розташовані на квадратної платформі в лівому верхньому кутку задньої панелі. На передній панелі немає «чубчика» або вирізу, замість них просто великий підборіддя (але зверху), в ньому розташовано безліч корисних сенсорів. В асортименті три забарвлення:
помаранчева,
біла,
чорна.
OLED-екран з частотою оновлення 90 Гц
Обидві новинки отримали OLED-дисплей з частотою оновлення 90 Гц. Даний показник забезпечить більш плавний інтерфейс і динамічний ігровий процес. Pixel 4 оснащується 5,7-дюймовим екраном Full HD, Pixel 4 XL отримав 6,3-дюймовий екран Quad HD +. З обох сторін встановлено захисне скло Gorilla Glass 5.
Процесор, пам'ять, комунікації
За продуктивність смартфонів відповідає процесор Snapdragon 855, його робота доповнюється 6 Гб оперативної пам'яті. Компанія Google використовувала найпотужніше «залізо» для своїх флагманів, тому зі швидкістю роботи проблем не буде. Сопроцессор Pixel Neural Core виконує обчислення, пов'язані з нейронними мережами. Базуються смартфони на Android 10, - гарантовані оновлення прошивки протягом 3 років.
Об'єм вбудованої пам'яті становить 64 або 128 Гб. Слот для установки карт пам'яті відсутній.
У смартфоні немає роз'єму для підключення навушників, але в комплекті буде йти перехідник з Type-C на 3,5 мм міні-джек. Є датчик NFC для безконтактної оплати проїзду і покупок в магазинах.
Автономність і зарядка
Об'єм акумулятора молодшої моделі становить 2 800 мАг, найстаршій - 3 700 мАг. Конкурентам в ємності батареї Піксель програє, адже навіть в iPhone 11 Pro Max використовується акумулятор 4 000 мАг. Підтримуються функції швидкої (18 Вт) і бездротової зарядки. Заряджати смартфон необхідно через порт Type-C.
Камера може розпізнавати обличчя і жестів
Смартфони останньої лінійки отримали розблокування по обличчю, користувачеві досить подивитися на дисплей - і система зніме блокування. У Google говорять, що використовували найшвидшу розблокування по обличчю для смартфонів.
Pixel 4 і 4 XL отримали міні-радар Project Soli, він займається обробкою простору діаметром близько метра. Апарат зчитує положення тіла користувача і фіксує, що він відійшов. Дана технологія дозволяє зменшити гучність виклику, якщо подати знак рукою або змінити програється композицію помахом руки. Розробники запевняють, що у даної технології величезний потенціал, а перераховані можливості - лише мала частина того, що вміє Pixel 4. Незабаром йому належить навчитися новим можливостям.
Можливості камери
Обидва смартфони отримали здвоєну камеру з характеристиками:
16 Мп, f / 1.7 - основний об'єктив;
12 Мп, f / 2.4 - телефотооб'ектів.
Широкоугольного модуля немає, а шкода, він дозволив би конкурувати з iPhone. При зйомці фото створюється 9 кадрів, потім вони з'єднуються в один. У режимі HDR знімок виходить більш світлим і якісним, також реалізований 2-кратний оптичний зум. Завдяки використання цифрового й оптичного зуму, Google обіцяють дуже якісні фото віддалених об'єктів з наближенням без втрати якості. Камера краще справляється з балансом білого, він не йде в жовті або сині відтінки, а залишається білим.
Поліпшили портретний режим і додали новий режим для зйомки нічного неба, але краще встановити телефон на штатив, щоб отримати максимально якісний кадр. Під час презентації характеристик камери представники Google пожартували, що сподіваються на те, що спалах частіше будуть використовувати як ліхтарик, оскільки якість знімків в нічний час на висоті.
Новинки знімають відео з роздільною здатністю 4K на швидкості 30 кадрів в секунду.
Фронтальна камера отримала дозвіл 8 Мп, вона підтримує зйомку в форматі FullHD.
Дата виходу і ціна Pixel 4 і 4 XL
Смартфони 4 покоління надійдуть у продаж в США 24 жовтня. Зараз на офіційному сайті доступний передзамовлення, ціна молодшої версії - 799 доларів, старшої - 899 доларів.
Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити старт продажів новинок в stylus.ua.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Огляд OnePlus 7Т
Автор: Ксенія Семак, копірайтер Stylus.ua