ТОП-5 китайських флагманів
У 2019 виробники смартфонів борються за інновації, кількість мегапікселів у камері, оригінальний дизайн і кращу продуктивність. Лідерами ринку були і залишаються смартфони Apple і Samsung, але їм давно вже «наступають на п'яти» Huawei, Xiaomi, Honor і інші. Ми підготували добірку кращих китайських флагманів 2019 року, яким є чим вас здивувати.
Xiaomi Mi 9 - повний «фарш» або кращий смартфон за свої гроші
Найдешевший і «напханий» технологіями флагман з сьогоднішнього огляду. В Xiaomi Mi 9 є абсолютно все, і навіть те, чого немає у інших представників нашого топа. Смартфон підтримує бездротову зарядку, на відміну від OnePlus 7 Pro, має AMOLED-дисплей, на відміну від Honor 20 Pro, і дешевше всіх інших. Поскаржитись можна хіба що на обсяг акумулятора - 3 300 мАг, але функція швидкої зарядки вирішує цю проблему.
Смартфон отримав найшвидший процесор - Snapdragon 855, великий 6,4-дюймовий екран, прикритий Gorilla Glass 6, сканер відбитку пальців, вбудований в екран, чіп NFC. Екран без рамок, забарвлення стильні, переливаються на світлі - дизайн повністю відповідає трендам 2019 року.
Судячи з рейтингу DxoMark (компанії, яка тестує камери смартфонів), фотографує Xiaomi Mi 9 краще iPhone XS Max, Galaxy Note 9 і Pixel 3 і набирає 107 балів. Це кращий китайський флагман 2019, якщо враховувати його характеристики і вартість.
До речі, за словами глави компанії Xiaomi, цей смартфон стане останнім дешевим флагманом, далі слід очікувати цін на рівні флагманів Huawei, тому беріть і не думайте. Ціна за базову версію 6/64 Гб - 9 999 грн.
Huawei P30 Pro - кращий камерофон
Ще до анонсу смартфона було зрозуміло, що він отримає найкрутішу камеру, що підтвердилося рейтингом DxoMark. Флагман оснащується 4 об'єктивами:
основний: 40 Мп, f / 1.6;
ширококутний: 20 Мп, f / 2.2;
телеоб'єктив на 8 Мп, f / 3.4;
3D ToF-модуль з 50-кратним цифровим зумом.
Компанія DxOmark оцінила смартфон в 112 балів, і на даний момент він поступається лише Galaxy Note 10. Серед переваг камери Huawei P30 Pro варто відзначити відмінну деталізацію, чіткість, хорошу експозицію при поганому світлі.
Також Huawei P30 Pro оснастили Curved OLED-дисплеєм 6,47 '' з роздільною здатністю 2340х1080 точок. За продуктивність пристрою відповідає фірмовий процесор Huawei HiSilicon Kirin 980, створений за 7-нм техпроцесу. Він демонструє відмінну швидкість роботи на рівні зі Snapdragon 855. Підтримується швидка зарядка потужністю 40 Вт, бездротова зарядка 15 Вт, обсяг акумулятора становить 4 200 мАг. Ціна за базову версію на 6/128 Гб - 20 999 грн.
OnePlus 7 Pro - екран з частотою оновлення 90 Гц і стереодинаміки
Однією з головних фішок дизайну OnePlus 7 Pro стала матова задня панель, в інших смартфонах використовується глянець, який, по правді кажучи, вже набрид. Друга особливість дизайну - висувна селф-камера. Рішення вельми незвичайне, та й ми його вже бачили в Xiaomi Mi Mix 3, але що дійсно дратує, так це шум висувного механізму - якщо часто робите Селфі, наберіться терпіння. Деяких покупців може розчарувати відсутність бездротової зарядки, але в іншому OnePlus 7 Pro ідеальний:
потужний Snapdragon 855;
величезний дійсно безрамковий 6,67-дюймовий OLED-екран;
швидкий сканер відбитку пальців - спрацьовує всього за 0,21 секунду;
камера потрійна 48 Мп + 16 Мп + 8 Мп;
обсяг оперативної пам'яті - 6/8/12 Гб.
Екран смартфона оновлюється з частотою 90 Гц, що робить його кращим вибором для ігор. Також є підтримка технології HDR. А слухати музику з OnePlus 7 Pro - справжнє задоволення, адже тут є стереодинаміки з підтримкою об'ємного звуку Dolby Atmos. Ціна за базову версію на 6/128 Гб - 18 499 грн.
Meizu 16s - компактний флагман з хорошою «начинкою»
6,2-дюймовий флагман з AMOLED-екраном є найбільш компактним з нашої вибірки. Виглядає Meizu 16s дійсно красиво і незвично, особливо в білому кольорі. Всередині знаходиться процесор Snapdragon 855 і відеоприскорювач Adreno 640, обсяг оперативної пам'яті - 6/8 Гб. Сканер відбитку пальців розмістили в екрані. Що важливо для смартфонів Мейзі - в Meizu 16s нарешті з'явився датчик NFC, тепер користувачі можуть безконтактно розплачуватися за покупки і проїзд в транспорті.
Об'єм акумулятора склав 3 600 мАч, виробник гарантує безперервне використання протягом 8 годин. Камери в Meizu 16s нічим не поступаються іншим флагманів з нашого ТОП-5. Телефон отримав два об'єктива з роздільною здатністю 48 + 20 Мп. Фронтальна камера 20 Мп порадує власника смартфона яскравими Селфі. Вартість смартфона - 14 499 грн.
Honor 20 Pro - відмінний флагман з 4 камерами від суббренда Huawei
Майже ідеальний флагман з великим екраном FullHD +, яка займає 92% передньої панелі, потужною начинкою, крутий камерою і швидкою зарядкою. Чому «майже ідеальний»? Головний недолік моделі - менш якісний IPS-екран в порівнянні з AMOLED, як у конкурентів. Через IPS-екрану сканер встановили не в дисплей, а розмістили його на клавіші включення / вимикання. Ще парочка мінусів - відсутність бездротової зарядки і стереодинамиков. Якщо ви готові миритися з цими недоліками, то Honor 20 Pro стане кращим вибором для будь-яких завдань.
Дозвіл фронтальної камери становить 32 Мп, так що телефон сподобається любителям Селфі. Процесор такий же, як і в P30 Pro - Kirin 980 і 8 Гб оперативної пам'яті, що гарантує рекордну продуктивність. Об'єм акумулятора складає 4 000 мАг, чого цілком достатньо для декількох днів активної роботи. Є швидка зарядка Honor Super Charge потужністю 22,5 Вт, смартфон заряджається за 30 хвилин на 55%. Головною особливістю смартфона стала основна камера з 4 об'єктивами:
48 Мп, f / 1.4 - основний об'єктив;
16 Мп, f / 2.2 - ширококутний (117 градусів) об'єктив;
8 Мп, f / 2.4 - телефотооб'ектів і 3-кратний зум;
2 Мп - макрокамера.
Honor 20 Pro набрав в рейтингу DxOmark 111 балів, він фотографує краще, ніж Xiaomi Mi 9 і трохи гірше, ніж P30 Pro. Смартфон вийшов зовсім недавно, тому поки його в наявності немає. За вартістю Honor 20 Pro буде трохи дорожче Xiaomi Mi 9 і дешевше всіх інших флагманів з огляду.
Підсумок
Все флагмани з нашого ТОП-5 дійсно класні, що підтверджується можливостями фотозйомки, продуктивністю, автономністю і іншими фішками, які є у кожного з смартфонів. Ви можете купити абсолютно будь-який - і не помилитеся, адже кожен з них в чомусь кращий.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи важливо кількість мегапікселів у камері смартфона?
Автор: Ксенія Семак, копірайтер Stylus.ua