Як вибрати меблі для кемпінгу?
До літа залишилося менше місяця, а значить попереду спека, виїзди на природу, купання в водоймах і веселі пікніки з рідними і близькими. Щоб відпочинок в лісі або на березі озера пройшов з максимальним комфортом, пропонуємо заздалегідь придбати кемпінгову меблі: столи, стільці, крісла, розкладачки.
Мало хто люблять сидіти на килимку або покривалі, розташувавшись на землі, до того ж вона може бути холодною і сирий. Набагато приємніше організувати простір для відпочинку, використовуючи сучасну кемпінгову меблі. Ми розповімо основні правила вибору меблів для кемпінгу для вдалого відпочинку.
Види кемпінгових меблів
Сьогодні можна придбати будь-яку кемпінгову меблі: /uk%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B8, стільці, гамаки, розкладачки, крісла. Але яка з них практичніше, зручніше і підійде саме тобі?
Розкладні столи
Столи зі складною стільницею підходять для великих компаній на 4-8 чоловік. Стільниця складається навпіл, а ніжки-каркас згортаються всередину. В результаті у тебе в руках опиняється невелику валізку з зручними ручками для перенесення.
Столи з монолітної стільницею не складаються, можна скласти тільки ніжки столу. Такий стіл незручно транспортувати, він насилу поміститься в маленький багажник.
Тканинна стільниця підійде для подорожей в поодинці або удвох. Тканинний столик не витримає багато їжі, тому не підходить для великих компаній.
Найбільш практичним варіантом є стіл зі складною стільницею - компактний, міцний, зручний. Він займає небагато місця, тримає форму в розкладеному вигляді. Столи для кемпінгу середньої цінової категорії мають регульовані ніжки, дорожчі пропонує полки і відділення. Оптимальна вага столу - 5 кг.
Стільці або табурети
Можливо, деякі туристи скептично ставляться до стільців і табуретів, але кемпери і рибалки знають, що дана меблі просто незамінна на природі. Види стільців:
Компактний стілець для пікніка - невелика табуретка з тканинним сидінням на трьох-чотирьох ніжках або двох дугах. Не підходить для тривалого сидіння, оскільки немає спинки.
Складаний легкий табурет - зручний за рахунок складної конструкції, часто має спинку, зручніше звичайного стільця для пікніка.
повноцінні стілець - підійде тим, у кого великий багажник в авто, що дозволяє розмістити габаритну меблі.
Крісла та розкладачки
Складні крісла зручніше, але дорожче стільців. Крісло має спинку, підлокітники, іноді навіть підстаканники, що розширює його функціонал. Якщо вирішив купити крісло, а не стілець, то вибирай модель з підголовником, м'якими вставками. Ідеальний варіант - крісло з підставкою для ніг і складним навісом від сонця і дощу. Оптимальна вага крісла - 4 кг.
Розкладачка - відмінна альтернатива каремати, оскільки ніжки розкладачки піднімають спальне місце над холодної землею. Найбільш комфортними є ліжка для кемпінгу з регульованим узголів'ям, ніжками. Існують універсальні розкладачки, які перетворюються в стілець, крісло, шезлонг, намет.
Поради щодо вибору кемпінгових меблів
Щоб покупка була на 100% виправданою, рекомендуємо ознайомитися з наших рекомендацій по вибору кемпінгових меблів. Ми розповімо про важливі деталі і дрібниці, знаючи які, ти зможеш купити ідеальну меблі для кемпінгу.
Можливість трансформації
Складні меблі характеризуються компактністю, зручністю транспортування, чого не скажеш про монолітних конструкціях. Особливим попитом користуються крісла з відкидною спинкою, складні столи, перетворюються в компактний кейс.
Матеріал кемпінгових меблів
Погодься, прикро, коли під час пікніка ламається стілець або ніжка столу і приготований тільки що шашлик виявляється на землі. Щоб уникнути такої ситуації, зверни увагу на матеріал виробництва каркаса, він повинен бути виконаний з алюмінію або його сплавів, інші варіанти небажані. Пластик, дерево, сталь - не найкращі варіанти: важкі, ненадійні, недостатньо міцні.
Найбільш надійним тканиною є:
polyester 1200D;
polyester Oxford 600D;
нейлон.
Головна перевага таких матеріалів - висока міцність і мінімальну вагу. До того ж нейлон і поліестер не бояться дрібних порізів, вологи. Вибравши меблі з алюмінієвим каркасом і рекомендованим типом тканини, куплений стілець витримує навантаження до 100 кг, а стіл вистоїть навіть якщо на ньому дуже багато різних страв.
Стільниця кемпінгового столу повинна бути виконана з пластика або алюмінію. Стільниця з деревини, ПВП або ДСП швидко прийде в непридатність, зіпсується під впливом вологи. Металеві деталі повинні бути пофарбовані порошковою фарбою - для захисту від механічних пошкоджень і корозії.
Пластикові наконечники
Сьогодні у продажу можна зустріти стільці з наконечниками, виконаними з пластика. Така конструкція робить стілець більш стійким. Меблі без ковпачків провалюється в грунт або дряпає покриття для підлоги веранди на дачі.
Можливість регулювання
Меблі з регулюванням ніжок, спинки, підлокітники та інших елементів дозволяє встановити стілець, стіл або крісло на необхідному від землі відстані і в положенні, зручному для туриста.
Розміри і вага кемпінгових меблів
Якщо у тебе є велика вантажівка для виїздів на природу, куди поміститься вся сім'я, парочка друзів і габаритна кемпінгові меблі, то тобі дуже пощастило. Але якщо все необхідне має поміщається в легкову машину або в рюкзак, то слід вибирати компактну, малогабаритну меблі. До того ж потрібно залишити місце для їжі, одягу та інших речей. Але не варто вибирати настільки легкий стілець або стіл, що вони зірвуться з місця через найменшого пориву вітру і тобі доведеться за ними ганятися по всьому лісі або полю.
Оптимальна вага кемпінгових меблів:
табурет - від 1 до 1,5 кг;
крісло - 2-3 кг, залежно від комплектації;
шезлонг - від 3 до 8 кг (наворочені моделі);
розкладачка - від 5 до 11 кг;
столи - від 4 до 12 кг.
Широкий асортимент кемпінгових меблів дозволяє вибрати набір для відпочинку в поодинці або удвох, який поміститься в рюкзак. Меблі, призначені для відпочинку невеликою компанією (4-6 чоловік), поміститься в мінівен або невеликий легковий автомобіль.
Озброївшись нашими порадами, ти без праці підбереш кемпінгову меблі для комфортного відпочинку на природі. Підібрати ідеальний варіант можна на нашому сайті, бажаємо легкого вибору і приємного відпочинку!
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Лайфхак для сезону шашликів