Xiaomi Mi Play - ігровий смартфон всього за 160 доларів
Xiaomi Mi Play був представлений 24 грудня 2018 року - на презентації компанія Xiaomi вибудувала новорічну ялинку з 1005 смартфонів і потрапила в Книгу рекордів Гіннесса. Попередній рекорд належав компанії Vestel, що зібрала ялинку з 504 смартфонів. В ігровому смартфоні Mi Play компанія приділила увагу не тільки на потужної ігрової начинці, користувач також отримає хорошу камеру, стильний дизайн і сканер відбитку пальців.
Дизайн Xiaomi Mi Play і позиціонування
Новинка Xiaomi Mi Play продовжує еру молодіжних смартфонів, для яких обов'язкова наявність потужної камери, хорошого заліза і стильного дизайну. Смартфон Сяомей отримав великий екран з вирізом під селф-камеру, тут немає монобровою, просто виріз-крапелька. Рамки тонкі, як і належить, підборіддя широкий.
Xiaomi Mi Play виконаний в корпусі зі скла, з боків алюмінієві рамки. Ззаду встановлена подвійна камера і дактилоскопічний датчик. Розміри смартфона - 147,7x71,89x7,8 мм, його не можна назвати надто компактним, управляти краще двома руками.
Full HD + екран із співвідношенням сторін 18:9
Для максимально комфортного проходження ігор потрібен великий екран з високою роздільною здатністю, що, власне, і має Xiaomi Mi Play:
діагональ 5.84 '';
формат 18:9;
матриця IPS;
щільність пікселів 438 ppi.
Завдяки високій роздільній здатності картинка чітка, деталізована, IPS-матриця сприяє реалістичною передачі кольору, кут огляду становить 170 градусів.
Екран прикритий зверху захисним склом Gorilla Glass, стійким до появи подряпин і пошкоджень. Проходити гри на великому екрані - справжнє задоволення, а якщо ти не геймер, то оціниш переваги великого екрану при читанні новин, літератури, набору повідомлень.
Ігровому смартфону - потужне залізо і хороша автономність!
Процесор і пам'ять
Усередині Xiaomi Mi Play коштує 8-ядерний процесор MediaTek Helio P35 початкового рівня. Можна було і краще, але для бюджетного молодіжного смартфона вельми непогано. Процесор працює на частоті до 2.3 Ггц, об'єм оперативної пам'яті складає 4 Гб. В ігровий смартфон встановили потужний ігровий відеоадаптер - IMG PowerVR GE8320.
Система працює плавно, додатки відкриваються без гальмувань, вельми швидко. Грати в складні ігри на Xiaomi Mi Play не вийде, і це не дивно при ціні 160 доларів. Зате гри на низьких і середніх налаштуваннях графіки відтворюються на ура!
Для установки додатків, зберігання особистих даних передбачений флеш-накопичувач об'ємом 32/64 Гб. Збільшити внутрішній простір можна за допомогою карти пам'яті формату microSD до 256 Гб.
Автономність Xiaomi Mi Play
Щоб вирішити проблеми з автономністю, виробник встановив акумулятор на 3 000 мАг, якого вистачає на 7 годин активного екрану. При сильному навантаженню задник не нагрівається, за що безумовно ставимо +. Для зарядки використовується порт microUSB, хоча можна було б встановити Type-C. Але не будемо сильно лаяти Xiaomi, адже потрібно було десь економити, щоб продавати Xiaomi Mi Play за 160 доларів.
Оболонка MIUI 10
Новинка працює на операційній системі Android 8.1 з інтерфейсом MIUI 10 - свіженька оболонка від Сяомей. MIUI є однією з кращих модифікацій андроїдів і надає користувачеві можливість самостійно налаштувати інтерфейс смартфона - вибрати тему, вид значків, заставку екрану і заблокованого екрану. Xiaomi Mi Play приходить з уже вбудованими додатками від Google і парочкою рекламних програм від Сяомей.
Комунікації
Для виходу в інтернет встановлені модулі:
Wi-Fi 2.4 Ггц і 5 Ггц;
LTE 4G.
Щоб не заблукати в незнайомій місцевості є підтримка GPS і ГЛОНАСС. Передача даних між пристроями за відсутності інтернету можлива через Bluetooth версії 5.0.
Фото- і відеоможливості Xiaomi Mi Play
Подвійний фотомодуль на 12 + 2 Мп з сенсорами від Sony і Samsung добре справляється зі своїм головним завданням - створення фото. Допоміжний 2-мегапіксельний модуль встановлений для портретних фото з розмитим заднім фоном. При денному освітленні фотографії виходять хорошої якості, при низькому освітленні якість різко погіршується - з'являється зернистість, втрачається різкість. Запис відео підтримується в форматі FullHD на швидкості 30 кадрів в секунду.
Смартфон фотографує в режимі HDR, з розмитим фоном в портретному режимі. Підтримується оптична стабілізація зображення з мінімальним ефектом «тремтячих рук».
Дозвіл селф-камери 8 мегапікселів.
Що маємо в результаті?
Xiaomi за 160 доларів запропонувала хороший ігровий смартфон з непоганою камерою і великим екраном. Звичайно, засмучує відсутність модуля NFC, але мінімальний цінник перекриває будь-які недоліки. Слідкуйте за новинами, щоб встигнути купити Xiaomi Mi Play в Україні першим на stylus.ua.
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Huawei Nova 4 - безрамковий «одноокий» смартфон