Звідки в новій пральній і посудомийній машині вода?
Тобі привезли нову посудомийну або пральну машину. Ти її розпакував, відкрив, а всередині вода? Перше, що спадає на думку: «Як так, це що виходить, мене обдурили? Продали вже раніше використану техніку?!». Без паніки! Навпаки, можеш спокійно радіти, оскільки вода в машині говорить про те, що її перевіряли на справність. На заводі 100% техніка була протестована і якщо вона дійшла до тебе, значить, машинка повністю справна і готова працювати тобі на благо. Але чому ж у новій пральній машині залишилася вода і нікуди не випарувалася? Розбираємося далі.
Особливості конструкції пральної машини
Виробництво — місце, де пральна і посудомийна машина отримують форму, зовнішній вигляд і всі функціональні можливості. Так ось, конструкція пралки передбачає місця, де може залишатися вода: бак, барабан, дозуючий лоток. Бак, як правило, виготовляють з якісного пластику або металу. Усередині бака перебуває барабан, в якому і відбувається прання. У бак надходить вода, змішується з порошком і через отвір в барабані потрапляє у білизну. По завершенню встановленої програми прання, брудна вода викачується спеціальною помпою, залишається тільки чиста випрана білизна і трохи води. Хоча як трохи, аж до 500 мл! Ось це і є та сама рідина, яку багато спостерігають, щойно розпакувавши придбану техніку.
Перед тим, як потрапити в руки покупця…
Кожен завод техніки та електроніки має спеціальну перевірочну лінію. І абсолютно кожна пральна або посудомийна машина проходить її стенди. Якщо пралка, то цикл прання, якщо посудомийка — то одну мийку посуду. Правда, прання здійснюється без порошку, а миття посуду — тільки чистою водою. Тому побутова техніка на продаж, безумовно, йде нова.
Що стосується води, то вона не висихає через герметичність упаковки. Воді просто нікуди випаровуватися із закритого простору, — ось і все. Відзначимо, що наявність рідини всередині нової миючої машинки практично обов'язково, адже це підтверджує те, що її дійсно перевіряли на працездатність. Винятком можуть бути тільки посудомийні машини Beko, де вихідний контроль відсутній.
А якщо ти відкрив дверцята пралки або посудомийної машини, а там вода, значить, при транспортуванні техніку нахилили вниз дверцятами, але це для машинки зовсім не страшно. Набагато важливіше не перевозити таку техніку «догори ногами», бо в такому випадку вода може протекти на командуючий апарат і плату таймера — а це вже небезпечно. Досвідчені кур'єри подібні моменти враховують, а ось ти візьми собі на замітку.
Загалом, вода в машинці — це ще не привід для занепокоєння. Але все одно, перед тим як зробити вибір, ретельно ознайомся з характеристиками обраної моделі і оглянь всі деталі. В інтернет-магазині "Стилус" купити посудомийну машину і пральну можна за найвигіднішою ціною! В асортименті представлена тільки якісна техніка, яка 100% пройшла перевірку на заводі.
ЧИТАЙ ТАКОЖ: ТОП-5 кращих кондиціонерів за версією Stylus.ua