Кевларові чохли Pitaka та Benks – надійний і стильний захист для смартфона
Питання захисту та довговічності смартфона багато в чому залежить від особливостей та умов експлуатації гаджета, тому багато користувачів мобільних апаратів звертаються до допомоги таких аксесуарів, як чохли. І серед величезного вибору виробів найбільш практичними, надійними, довговічними та одночасно презентабельними зовні вважаються кевларові чохли. Що ж представляє собою матеріал кевлар, чохли з якого стають все більш популярними? Зараз все розповімо, а також порівняємо кевлар і карбон чохли, допоможемо вибрати найкращий варіант.
Чим кевлар відрізняється від карбону
І розпочнемо огляд з невеликого порівняння матеріалів – що таке кевлар і що таке карбон. Багато хто вважає, що ці два матеріали мають ідентичні по міцнісні та експлуатації характеристики. Але таке припущення помилкове, незважаючи на зовнішню схожість матеріалів.
Що таке кевлар і карбон
Кевлар та карбон – легкі та міцні композитні матеріали з полімерної смоли, армованої надміцними нитками. Але головною відмінністю є той факт, що в хімічному складі кевлару є атоми азоту, а в карбоні – ні.
Карбон (вуглепластик, вуглецеве волокно) – сплетена з тонких ниток графіту і з'єднана епоксидною смолою полімерна тканина, яка в 2 рази жорсткіша і в 5 разів міцніша за сталь. При цьому нитки мають перехресне розміщення, що гарантує міцність і довговічність, а також створює цікавий малюнок. Використовується в різних галузях промисловості, включаючи автомобілебудування та аерокосмічну діяльність, широко застосовується для виробництва куленепробивних виробів.
Кевлар (арамід) – продукт компанії Du Point, що створюється мікроскопічно з використанням арамідних полімерів. Спочатку молекули мають лінійне розташування, а потім волокна переплітаються між собою. Кевлар міцніше сталі, але при цьому підвладний розтягуванню без розривів і втрати початкової форми. Міцний та одночасно гнучкий матеріал активно застосовують для виробництва куленепробивних виробів, захисного одягу та аксесуарів, включаючи кевларові чохли для смартфонів.
Візуальна схожість кевлару та карбону
Що ж купити: карбоновий чохол чи кевларовий? Якщо говорити про візуальне сприйняття, то матеріали схожі між собою. Вся справа у переплетенні ниток, про яку ми вже розповіли. Тому чохол карбоновий та кевларовий виглядають практично однаково для людей, які не знайомі зі специфікою та тонкощами виготовлення матеріалів.
Чому кевлар кращий за карбон для чохлів
Обидва матеріали хороші з погляду міцності, надійності та довговічності. Однак для виготовлення захисних аксесуарів найбільше підходить арамід.
- Жорсткість та розтягнення. Вуглепластик жорсткий та міцний на розтяг. Пара-арамідне волокно удароміцне, але при цьому підвладне розтягуванню, що більш практично і зручно в мобільній індустрії. Простими словами, такі аксесуари хоч і неймовірно міцні, але не викликають проблем з експлуатацією, наприклад, коли необхідно зняти накладку з телефону.
- Міцність. Вуглецеве волокно хоч і вважається міцним, але при сильному ударі може тріснути, що не властиве для виробів із пара-араміду. Тому практичнішим буде кевларовий чохол, карбон може пошкодитись при випадковому падінні мобільного гаджета.
- Корозійна стійкість. Тут варто відзначити, що обидва варіанти хороші, оскільки мають високу стійкість до корозії.
- Термостійкість. Більш вигідним буде арамід, який зберігає свої первинні експлуатаційні та міцнісні якості навіть за екстремальних умов експлуатації.
- Вартість. Карбонові чохли дорожчі, оскільки виробництво вуглецевого волокна включає задіяння спеціалізованих процесів та обладнання, що призводить до більш високих виробничих витрат.
Переваги кевларових чохлів
З'ясували, що карбоновий вуглепластик не настільки ідеальний для захисних аксесуарів. Але тепер давайте більш детально зупинимося на ключових перевагах кевларових чохлів.
- Міцність. Щоб пошкодити виріб з пара-арамідного волокна, необхідно докласти зусиль, що дорівнює мінімум 250 кг на 1 кв.м. Такий матеріал здатен зупинити навіть кулю, адже не дарма карбон і кевлар активно застосовують у виробництві бронежилетів і куленепробивних елементів одягу.
- Зносостійкість. Навіть при тривалій та активній експлуатації кевларові аксесуари зберігають колір та форму, ймовірність деформації мізерно мала.
- Легка вага та тонкість. Незважаючи на високі показники надійності та зносостійкості, вироби з арамідного волокна, щільність якого становить 0,64 мм, вважаються найтоншими і найлегшими у своєму класі, але при цьому міцними та гнучкими.
- Термостійкість та захист від пошкоджень. Арамід здатен витримувати температуру понад 300 градусів, навіть за максимального нагрівання ймовірність спалаху чи плавлення виключена. Крім того, матеріал стійкий до механічних пошкоджень, не вбирає запахи, не боїться грибків та бактерій, не гниє.
- Дизайн. Ультратонкий аксесуар підходить під елегантний презентабельний дизайн мобільного апарату, підкреслюючи естетичну привабливість. Такі захисні накладки гармонійно вписуються як у повсякденну експлуатацію, так і в офісний діловий стиль. Також вироби можуть використовуватися в особливих умовах, наприклад, військовим підійде куленепробивний чохол Пітака з піксельним принтом.
Популярні бренди кевларових чохлів: Pitaka та Benks
Переваги араміду та виробів із нього не можна недооцінювати. Тому багато виробників намагаються включити в асортимент продукції товари з цього ультратонкого і надміцного матеріалу. Якщо цікавлять оптимальні у співвідношенні ціни та якості товари, то рекомендуємо бренди Pitaka та Benks.
Особливості чохлів Pitaka
Заснований у Гонконгу у 2014 році молодий бренд Pitaka встиг завоювати популярність на ринку аксесуарів для телефонів. Причиною цього називають якість, надійність та довговічність продукції. Важливо виділити й інші переваги:
- великий вибір аксесуарів під смартфони різних брендів;
- ідеальний підгін отворів і кнопок під моделі;
- високі борти для захисту торцевої рамки та екрану;
- надтонкість та сумісність із зарядками MagSafe;
- візуальна та тактильна естетика виробів.
Переваги чохлів Benks
Китайський виробник Benks випускає високоякісні, надійні та міцні захисні плівки, скло та інші аксесуари для смартфонів. На особливу увагу заслуговують кевларові вироби, які міцні та зносостійкі, відповідають модним трендам. Серед інших переваг продукції бренду Бенкс варто виділити дизайн:
- широкий модельний ряд, включаючи варіанти для смартфонів iPhone, Samsung;
- текстуровані покриття, що підвищує естетичну привабливість та тактильні відчуття;
- різноманітність колірних рішень (чорний, синій, коричневий, прозорий, різнокольоровий та інші);
- різноманітність стилістичного оформлення (однотонні, орнаменти, картографія, тематичні принти).
Порівняння Pitaka та Benks
Продукція брендів схожа між собою як експлуатаційними характеристиками, так і якостями міцності, стилістичним оформленням. І одна торгова марка, і друга пропонує широкий вибір виробів. Однак якщо питання міцності відіграє значну роль, тоді варто більше придивитися до аксесуарів Pitaka, які є ультратонкішими, куленепробивними. Якщо ж вартість важлива, то трохи дешевшою буде продукція Benks.
Як вибрати найкращий кевларовий чохол
Характеристики міцності та експлуатації матеріалів з'ясували, найкращі бренди презентували, залишилася справа за малим – вибрати чохол. І ось тут варто звернути увагу на деякі важливі і значущі деталі.
Сумісність з моделлю смартфона
Головне – захисний аксесуар повинен бути сумісний з моделлю телефону. В іншому випадку аксесуар просто не підійде гаджету: буде маленьким або великим за розмірами. Навіть якщо збігаються розміри, то несумісність може відображатися в неправильному розміщенні отворів, які просто не збігатимуться з функціональними елементами, роз'ємами, динаміками та мікрофонами пристроїв.
Підтримка бездротової зарядки та MagSafe
Нагадаємо, що при зарядці пристроїв (як провідним способом, так і бездротовим) виділяється тепло. Цей момент є важливим при виборі захисного виробу на мобільний апарат, щоб мінімізувати ймовірність перегріву виробу. Але з продукцією з пара-арамідного волокна можна не переживати про перегрівання, оскільки можливість появи такої ситуації дуже мала – все завдяки експлуатаційним параметрам матеріалу.
Ще один важливий момент – це підтримка бездротової зарядки MagSafe. Наприклад, стильні ультратонкі кевларові чохли для iPhone у більшості випадків підтримують зарядку через MagSafe. Однак на етапі вибору моделі аксесуара обов'язково перевірте ще раз характеристики або ж уточніть це питання у фахівців нашого інтернет-магазину Stylus.
Рекомендації щодо догляду за кевларовим чохлом
Легкість в очищенні – одна з особливостей таких захисних аксесуарів. Щоб виріб зберіг свої міцнісні та експлуатаційні якості, презентабельний зовнішній вигляд, необхідно періодично протирати зовнішні та внутрішні поверхні тканинною серветкою, що допоможе позбавитися пилу, незначних забруднень. Для видалення більш складних забруднень рекомендовано використання вологої тканинної серветки, також можна скористатися невеликою кількістю миючого засобу, мильного розчину. Однак у складі засобу не має бути абразивних компонентів. Крім того, не рекомендовано застосування спиртовмісних та відбілюючих складів.
Незважаючи на міцність матеріалу та можливість експлуатації в різних умовах, вироби з кевлару не варто довго тримати у вологому середовищі та під активними ультрафіолетовими променями.
З нашої статті ви дізналися, чим відрізняються карбонові чохли від кевларових і чим вигідніші останні. Тому якщо хочете замовити надійний, практичний, довговічний захисний аксесуар для свого смартфона, який можна використовувати у різних умовах, то welcome до каталогів нашого інтернет-магазину Stylus. Ми пропонуємо великий вибір моделей, вигідні ціни та швидку доставку товарів по Україні.
Автор: Яна Мусієнко, копірайтер Stylus