Samsung Galaxy S24: огляд нового смартфона
Дата виходу Samsung Galaxy S24 – 17 січня 2024 року. 31 січня 2024 року стартують продажі нового інтелектуального смартфона від Samsung. Як ми й припускали, прем'єра нового флагмана від Samsung було перенесено на два тижні раніше, ніж минулого року. Далі в статті розповімо про дизайн, характеристики нового девайсу, а також поділимося новинами про інтеграцію з AI.
Три нові смартфони від Samsung
- Samsung Galaxy S24 Ultra – флагманський пристрій Samsung. Оснащений 6,8-дюймовим дисплеєм QHD+ Dynamic AMOLED 2X із частотою оновлення 1–120 Гц. Також обладнаний абсолютно новим підсилювачем Vision, який покращує видимість на відкритому повітрі завдяки максимальній яскравості 2600 ниток.
- Samsung Galaxy S24 Plus – оснащений дисплеєм QHD+, аналогічним тому, що є у Galaxy S24 Ultra. Дисплей Dynamic AMOLED 2X на телефоні має діагональ 6,7 дюйми та частоту оновлення 1–120 Гц, а також функцію Vision Booster.
- Samsung Galaxy S24 – базовий смартфон, менша за розміром та дешевша альтернатива S24 Ultra. Він оснащений 6,2-дюймовим дисплеєм Dynamic AMOLED 2X з роздільною здатністю FHD+ та частотою оновлення 1–120 Гц, а також новим Vision Booster, як Galaxy S24 Ultra та Galaxy S24 Plus.
Самсунг Гелексі С24: характеристики
Незважаючи на можливе сусідство з іншими новими гаджетами Samsung, такими як серія Galaxy Book 3, основна увага зосереджена на тому, які у Samsung С24 характеристики. Як і всі смартфони Samsung, новий гаджет здивував і порадував користувачів передовими технологіями, новими функціями та, звичайно, вражаючим дизайном.
Дисплей
Дисплей, безперечно, відіграє ключову роль і, мабуть, Samsung зробив все можливе, щоб вразити нас. Усі моделі лінійки, починаючи від стандартної та закінчуючи Ultra, обладнані AMOLED-панелями. Ця технологія забезпечує насичені кольори, глибокий чорний та високу контрастність, створюючи дивовижний візуальний досвід. Максимальна частота оновлення на всіх пристроях досягла 120 Гц, що забезпечує плавність у кожному торканні та скиданні.
У Galaxy S24 Ultra – 6,8-дюймовий QHD+ Dynamic AMOLED дисплей, багатий деталями, що пропонує видатні кути огляду та яскраві кольори. А у S24, крім того, що він став трохи вищим, розміри не сильно змінилися, в порівнянні з S23, незважаючи на те, що його дисплей збільшився до 6,2 дюйма. Ця нова рамка разом із найтоншими рамками, що коли-небудь існували в Galaxy, стали можливими завдяки тому, що збільшення розміру стало можливим без будь-яких додаткових обсягів. У поєднанні з фронтальною камерою меншого розміру, все це забезпечує більш захоплюючий досвід перегляду на найменшому телефоні Galaxy S цього року.
Хоча Samsung нарешті повернула S24 Plus роздільну здатність QHD+, стандартна модель залишається з роздільною здатністю Full HD+. Це чудовий екран і він, як і раніше, отримує ряд інших оновлень, включаючи нову пікову яскравість 2600 нит (порівняно з 1750 на S23) і новий показник HBM (режим високої яскравості) 1600 нит (порівняно з 1200). Тепер він також отримує той же повний динамічний діапазон частоти оновлення від 1 Гц до 120 Гц, що колись був ексклюзивом Ultra, що має допомогти з енергоефективністю (S23 змінювався від 48 Гц до 120 Гц).
Дизайн
Завдання створення унікального дизайну для смартфона S24 є захоплюючою можливістю для взаємодії з інноваціями та стилем. Першим ключовим аспектом є діагональ екрану: стандартний Galaxy S24 з 6,2-дюймовим екраном, Galaxy S24 Plus з 6,7-дюймовим екраном та Galaxy S24 Ultra з значним 6,8-дюймовим екраном.
Дизайн S24 та S24 Plus в основному збережений. Використовуваний алюміній Armor Aluminium тепер на 10% міцніший. Він також забезпечує краще зчеплення, а нова текстурована поверхня набагато краще відштовхує відбитки пальців та подряпини. У Galaxy S24 Ultra відмовилися від алюмінієвої рами свого попередника на користь титанової, що підвищує довговічність - і в цьому випадку також призводить до легшого корпусу. Ще одна зміна стосується екрана. У S24 Ultra використовується плоский дисплей, що охоплює край титанової рами.
Всі три моделі доступні у всіх варіантах кольору, що є перевагою з точки зору вибору користувача. За винятком декількох кольорів Samsung Galaxy S24, доступних на деяких ринках в загальній лінійці перших чотирьох відтінків, ви отримуєте сім варіантів на вибір: чорний онікс, мармурово-сірий, кобальтово-фіолетовий, янтарно-жовтий, помаранчевий піщаник, синій сапфір зелений нефритовий.
Процесор та батарея
Усі версії Galaxy S24 Ultra оснащені процесором Snapdragon 8 Gen 3, чіпсетом, створеним з урахуванням штучного інтелекту. Galaxy S24 Ultra так само швидкий, як iPhone 15 Pro Max, а багато в чому навіть швидше. В іграх, що підтримують трасування променів, таких як Diablo Immortal, S24 Ultra забезпечує надплавну та інтенсивну обробку графіки. Дрібні деталі, такі як зміна тіней в залежності від умов освітлення, показують, як все так реагує на Galaxy S24 Ultra.
При цьому зазвичай ігри такого типу часто призводять до нагрівання інших телефонів, але Samsung перепроектувала систему охолодження на Galaxy S24 Ultra, щоб телефон залишався прохолодним після тривалих ігрових сесій з Diablo Immortal. Нова оптимальна система терморегулювання телефону включає випарну камеру, розмір якої майже вдвічі більший, ніж у S23 Ultra.
Що хорошого, так це те, що навіть базовий S24 ємністю 128 ГБ оновлений до сховища UFS 4.0, що обіцяє більш високу швидкість та енергоефективність у порівнянні зі сховищем UFS 3.1, що використовується у S23 об'ємом 128 ГБ (модель об'ємом 256 ГБ вже використовувала UFS 4). . Крім збільшення роздільної здатності екрану, Samsung залишила для Galaxy S24 Ultra і S24 Plus - 12 ГБ оперативної пам'яті, тоді як стандартна модель залишається фіксованою на рівні 8 ГБ.
Трохи більший корпус дав місце для більшої батареї, тому S24 тепер має акумулятор ємністю 4000 мАг - в порівнянні з 3900 мАч на S23 і 3700 мАч на S22.
Galaxy S24 Ultra не тільки є одним із найпотужніших телефонів, коли-небудь створених, але й лідирує серед флагманів у галузі акумуляторів. Samsung зберіг ту ж батарею ємністю 5000 мАг, що й раніше, а це означає, що відмінним фактором є підвищена енергоефективність Snapdragon 8 Gen 3.
Для базового смартфона і Плюс — зарядка та сама, сумісна з PD3.0, потужністю 25 Вт, яка забезпечить 50% заряду за 30 хвилин, а також бездротова зарядка до 15 Вт і бездротова зворотна зарядка 4,5 Вт.
Швидкість дротової та бездротової зарядки не змінилася порівняно з попередніми моделями та у S24 Ultra. Дротова зарядка потужністю 45 Вт дозволяє зарядити телефон до 71% за 30 хвилин.
Камера
Galaxy S24 і S24 Plus успадкувала від своїх попередників Galaxy S23 той же набір камер, включаючи 12-мегапіксельні надширококутні, 10-мегапіксельні телеоб'єктиви та 12-мегапіксельні селфі-датчики.
Телефони Samsung Galaxy Ultra відомі своєю майстерністю масштабування: Ultra здатний здійснювати цифрове збільшення до 100 разів. Але цього разу в Samsung зрозуміли, що якість важливіша за кількість.
- У S224 Ultra замінили 10-мегапіксельний сенсор з 10-кратним зумом на S23 Ultra більш чіткою 50-мегапіксельною камерою, яка спеціалізується на 5-кратному зумі, з метою забезпечити більш чіткі результати навіть при меншому збільшенні. Це означає зменшення діапазону оптичного зуму, але значне збільшення роздільної здатності, а з більшим сенсором камера з 5-кратним збільшенням може обрізатися до 10-кратного.
- Обробка на основі штучного інтелекту заповнюватиме пробіли між основною камерою до 3-кратного, від 5-кратного до 10-кратного і використовуватиме техніку обробки з надвисокою роздільною здатністю для подальшого масштабування, щоб забезпечити 100-кратний «космічний зум». Samsung назвала цю систему "чотириразовим оптичним зумом" з метою надання різких знімків у чотирьох діапазонах масштабування.
- Цей 50-мегапіксельний датчик також має пікселі в 1,6 рази більше, ніж у 10-мегапіксельної камери, яку він замінює, а також покращену оптичну стабілізацію зображення, що обіцяє забезпечити чіткі збільшені знімки та відео в умовах низького освітлення.
Штучний інтелект у Samsung Galaxy S24
Новий Galaxy S24 Ultra оснащений безліччю нових функцій штучного інтелекту, багато з яких засновані на чіпсеті Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 для мобільних пристроїв, спеціально призначених для пристроїв зі штучним інтелектом.
Багато цих функцій нагадують інструменти, які представляли Google і Microsoft протягом 2023 року, але тепер вони оптимізовані для смартфонів Samsung. Наприклад, Galaxy AI може організовувати нотатки у додатку «Нотатки» до акуратних пунктів. Його веб-браузер може підсумовувати статті новин, а програма «Диктофон» пропонує короткі транскрипції з розбивкою по розмовляючих.
Ці функції видадуться знайомими всім, хто стежив за розробками Google в області штучного інтелекту протягом останнього року. Samsung тісно співпрацювала з Google над деякими можливостями Galaxy AI.
- Однією з особливостей, яку Samsung завантажує в лінійку Galaxy S24 є можливість обводити на екрані місця або предмети, на які користувач направляє свою камеру, а потім шукати результати про те, що це за об'єкти. Так, наприклад, якщо ви бачите ноутбук, який хочете купити, обведіть цей об'єкт навколо, а потім ІІ покаже вам відповідні результати в Google.
- Також з'явилася можливість використати штучний інтелект для редагування фотографій. Наприклад, якщо ви сфотографували людину зліва біля будівлі, то можете "перемістити" її зліва направо.
- Доступна функція прямої транскрипції. Наприклад, якщо ваш візаві розмовляє німецькою, то ви можете отримати транскрипцію розмови в режимі реального часу. Ви можете записати розмову двома людьми та розшифрувати її після. Штучний інтелект надає мітку кожному, хто говорить, аналогічно продуктам транскрипції, таким як Otter AI.
Важливо, що Samsung подбали про авторські права. Якщо ви на своєму Galaxy S24 використовуватимете ІІ для зміни фотографії, Samsung вестиме журнал цих змін і зберігатиме його в метаданих. У лівому нижньому куті фотографій ви побачите значок, який показує, що зображення було відредаговано за допомогою штучного інтелекту, щось на зразок водяного знака.
За даними компанії, у першій половині 2024 року Samsung також перенесе функції Galaxy AI із нової серії смартфонів Samsung Galaxy S24 на деякі телефони та планшети Galaxy.
Підписуйтесь на наші новинні розсилки та Телеграм-канал, щоб не пропустити ще більше новин та цікавих оглядів.
Автор: Вікторія Удовицька, копірайтер Stylus
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: