Створюємо зачіски, не виходячи з дому!
Дівиця з довгим волоссям в усі часи була, є і, судячи з усього, ще довгий час буде ідеалом жіночої краси. Краса чоловіки ж, як представника протилежної статі і сильної половини людства, оцінюється за іншими критеріями.
Заглиблюючись в історію, можна навести чимало прикладів, коли довге волосся у чоловіка вважалися привабливими для жінок або просто були частиною модної течії. Згадати, наприклад, кошлатих вікінгів, які заплітали в косу волосся, як на голові, так і на бороді, або самураїв, у яких неважко було помітити зібрані в пучок волосся на потилиці. Також запам'яталися XVII-XVIII століття - часи, коли чоловіками підтримувалася традиція носити білі перуки. А чого тільки варті хіпі - кошлаті хлопці і старці 60-70-х років, що підтримують поняття всемогутності любовного почуття і пацифізму.
Пік моди - коротка стрижка
Нині ж довговолосого чоловіка зустрінеш рідко. Найчастіше це представники неформального руху по типу панків, готів та інших сучасних течій. І оскільки, як відомо, попит народжує пропозицію (а переважна кількість жінок все-таки віддає перевагу короткостріжених чоловікам), нині йде мода на короткі чоловічі зачіски.
У зв'язку з цим виробникам зараз як ніколи вигідно випускати машинки для стрижки.
Кожна машинка відрізняється вартістю, різновидом, технічними характеристиками, такими як кількість насадок, тип харчування, призначення. Саме на ці критерії потрібно звертати увагу при виборі машинки для стрижки. Розберемо кожен окремо.
Матеріал корпуса
При виготовленні корпусу виробники використовують:
- Пластик;
- Метал.
Споживачі віддають перевагу більше не якістю матеріалу (бо що метал, що пластик рівносильно хороші), а зручності його використання. Мається на увазі вага машинки з пластиковим і металевим корпусом - у другому випадку машинка буде помітно важче, ніж в першому.
Насадки
Насадки особливо знадобляться перукарям-дилетантам, а також тим, хто стрижеться самостійно. За допомогою насадок можна регулювати довжину волосся. Оптимально, коли є широкий діапазон регулювання висоти зрізу.
Наприклад, насадка з можливістю стригти волосся довжиною 2 мм і 30 мм (в першому випадку для оформлення щетини, у другому - для верхньої частини голови).
Вибір виробника
Найбільш скупаеми в нашому інтернет-магазині марки Philips* ? * Panasonic*.
У ціні вони практично не відрізняються. Ціновий діапазон варіюється від $ 11 до $ 60.
Основне призначення машинок Panasonic* - це стрижка волосся голови, в носі і вухах. Модел? * Philips* можуть похвалитися тими ж можливостями, плюс до всього, наявністю універсальних машинок для стрижки.
Крім того, в арсеналі виробника є і дорогі моделі до $ 100. Їх висока вартість обґрунтовується наявністю технології лазерного наведення, сталевих лез з титановим покриттям, LCD-дисплея з відображенням стану батареї і обраної довжини зрізу.
Вибираючи машинку для стрижки, перш за все визначитеся з метою - що ви будете нею стригти, яку довжину волосся віддаєте перевагу. Далі вже орієнтуйтеся на показник потужності, спосіб роботи механізму, тип харчування.*
Не забудьте ознайомитися з повним переліком машинок для стрижки* на сайті stylus.com.ua для прийняття остаточного вибору.
Різновиди
Класифікуються машинки за принципом будови внутрішнього механізму, за типом харчування і за призначенням.
За принципом будови механізму
Машинки для стрижки волосся розрізняють:
- Вібраційні;
- Акумуляторні;
- Роторні.
Вібраційні - представники найменш потужних машинок. Їх показник - 8-15 Вт. Назва виправдовується підвищеною вібрацією при роботі, чим створює великий шум.
Вагоме незручність, за яке багато хто відмовляється їх купувати - складна заміна або заточка лез. Для цього процесу знадобиться розбирати машинку, не знімайте корпус. Всі ці дії ускладнюють догляд за машинкою, оскільки, по суті, є зайвою витратою часу. У зв'язку з цим на вібраційні машинки низький попит і, відповідно, низька ціна.
Акумуляторні машинки для стрижки менш гучні, але по потужністю не обганяють вібраційні. Їх середнє споживання енергії - близько 12 Вт.
Назвали цю категорію машинок акумуляторними в зв'язку з різновидом батареї - вона нікель-метал-гідридна (Ni-MH) або нікель-кадмієві (Ni-Cd) .Такий акумулятор може здатися незручним, оскільки його радиться повністю розрядити, перш ніж за новою починати заряджати (у противному випадку можливе скорочення ємності батареї).
Найбільш затребувані машинки для стрижки - роторні. Найбільш потужні (до 50 Вт) і зручні у використанні. За вагою вони важче своїх супротивників, але цей мінус несуттєвий і зазвичай не впливає на вибір покупця. Леза роторних машинок різноманітні (робітники, для окантовки, фігурної стрижки) і їх зручно змінювати. Роторні машинки для стрижки найдорожчі, але їх ціна повністю виправдана надійністю і довговічністю.
За типом харчування
Машинки для стрижки також ділять на:
- Мережеві;
- Акумуляторні;
- Акумуляторно-мережеві.
Вибір мережевих машинок очевидний - це просто і надійно. До недоліків можна хіба що віднести постійно бовтається шнур, який ущемляє руху при стрижці.
Максимальну свободу рухів забезпечує акумуляторна модель. Такий машинкою можна користуватися не більше години. Зарядка від акумулятора займає 3-8 годин, але в перший раз доведеться заряджати машинку значно довше (14-16 годин).* Поки вона знаходиться на зарядної базі, її не можна включати. * Такі машинки для стрижки відрізняються мобільністю, але не всіх влаштовує факт тривалого очікування зарядки.
Комбіновані машинки, які суміщають роботу, як від мережі, так і від акумулятора, найоптимальніші. У домашніх умовах можна включати прилад в розетку, а, перебуваючи на відпочинку або в русі, відмінно виручає можливість бездротового користування машинкою, яка в цей час працює на акумуляторі. В останньому випадку головне - перш зарядити ін
Назва «машинки для стрижки волосся» сприймається багатьма як стрижка волосся виключно на голові. Але такі машинки ще можуть відмінно замінити електробритву.
За способом застосування їх розрізняють:
- Для стрижки волосся голови;
- Універсальні (для стрижки волосся на голові / на бороді);
- Для стрижки волосся в носі і вухах;
- Для делікатних зон.
*Відмінний приклад машинки для голови - модель * ** Vitek VT-одна тисяча триста шістьдесят одна (Black).*** Її леза виготовлені з нержавіючої сталі, має 4 рівня стрижки: 3, 6, 9, 12 мм. Працює машинка від мережі і на батареї. Її ціна - всього лише $ 28.
*Ще одна затребувана модель * - ** Philips HC3420 / 15.*** Оснащена самозаточуються лезами, які тривалий час зберігають гостроту, впроваджено 13 режимів стрижки (0,5-23 мм). Леза легко знімаються, внаслідок чого їх чистка проходить швидко і просто. Коштує такий прилад $ 31.
*Купуючи машинку * ** Philips QC 5370***, ви купуєте можливість змінювати довжину стрижки на кожен міліметр (діапазон становить 0,5-21 мм). Використовувати модель можна навіть при вологому чищенню. Леза очищаються за допомогою відкидання спеціальної голівки і миттям під струменем води. $ 43 - невисока і цілком гідна ціна за такий зручний універсальний прилад.
*Бренд * ** Remington*** славиться виробництвом техніки по догляду за волоссям чоловіків. Так, наприклад, багатофункціональну машинку для стрижк? *** Remington HC 5356*** розробники оснастили можливістю стрижки довжиною від 1 до 42 мм. За $ 54 плюс до всього ви купуєте в комплекті з машинкою триммер для носа. Крім того, стригти волосся в носі і вухах можна і за допомогою моделі Philips NT-9110 (30). Вартість такого пристосування - $ 15. Працює тример на батарейці, має 2 насадки. Автономний режим дозволяє використовувати прилад під час вологого чищення.
Для особливо делікатних місць компанія Remington* створила модель машинк? * Remington WPG 4030*. У комплект входять бритвенная головка, насадка для чутливих ділянок шкіри, триммер. Завдяки водонепроникному корпусу можна проводити процедуру вологою епіляції. Постійно підтримувати доглянутість свого тіла можна, заплативши один раз $ 40.
*Машинка * ** Philips QG-3371*** - * ідеальний приклад універсальної моделі для стрижки голови і бороди.* Довжину волосся можна регулювати від 1 до 20 мм. У комплект також входять триммер для створення контуру і тріммер для носа.