Як налаштувати FaceTime на iPhone, iPad, MacBook для відеодзвінків
Як налаштувати Фейстайм на різних пристроях Епл? Адже зараз так важливо бути на зв'язку з сім'єю та друзями, а спілкування по відеозв'язку допоможе відчути одне одного ближче, поділитися останніми новинами та просто побачити рідну людину. У цій статті розповідаємо, як увімкнути та налаштувати FaceTime на iPhone для відеодзвінків, а також поділимося фішками, як дзвонити по Фейстайму з Айпада та Макбука.
Що таке FaceTime
FaceTime – це зручний інструмент для дзвінків та відеозв'язку, ідеально інтегрований в екосистему Apple. Що таке фейстайм? «Яблучний» додаток FaceTime був представлений розробниками у 2010 році. Основне призначення програми – зручні та захищені дзвінки між користувачами Епл. Програма Фейстайм встановлюється на пристрої з операційною системою iOS та macOS, зокрема на iPhone, iPad та Mac. Використовувати FaceTime можна для відеодзвінків та аудіодзвінків через інтернет, що гарантує високу якість зв'язку, надійний захист персональних даних та зручний інтерфейс.
Основна перевага FaceTime полягає у зручності використання та інтеграції з екосистемою Apple. Програма використовує контакти для зв'язку з потрібним абонентом. Щоб зателефонувати, достатньо вибрати контакт із телефонної книги та натиснути на іконку FaceTime. Ви можете вибрати увімкнути відео або розмовляти тільки з аудіо, є можливість підключення гарнітури та активації динаміка для гучного зв'язку. Дзвінки можна здійснювати через Wi-Fi та стільниковий зв'язок, що робить сервіс зручним для використання у будь-якому місці.
FaceTime підтримує також групові відеодзвінки, дозволяючи підключатися одночасно до 32 учасників. Ця функція особливо корисна для проведення онлайн-зустріч, робочих зборів, спілкування з групою друзів чи сім'єю. Програма забезпечує високу якість відео та аудіо, використовуючи передові технології для мінімізації затримок та покращення чіткості зображення та звуку.
Також важлива перевага FaceTime – безпека. Apple використовує наскрізне шифрування для всіх дзвінків, що гарантує конфіденційність та захист даних користувачів.
Как налаштувати Фейстайм
FaceTime на iPhone
Як налаштувати FaceTime на iPhone? Для початку функцію потрібно увімкнути та активувати. Для цього виконайте такі дії:
- Зайдіть у «Налаштування» на iPhone.
- Перейдіть до розділу FaceTime.
- У рядку «Адреса для викликів FaceTime» та «ID абонента» виберіть номер, за яким вас будуть знаходити інші користувачі.
Готово! Функція FaceTime налаштована, тепер ви можете здійснювати відео- та аудіодзвінки через неї.
FaceTime на iPad та MacBook
Використовувати iPad для дзвінків по FaceTime можна у випадку, якщо планшет відповідає системним вимогам функції «Неперервність». Опція працює, коли iPhone та iPad знаходяться поруч один з одним і налаштовані таким чином:
- Ви увійшли на кожному пристрої в iCloud і FaceTime, використовуючи один і той же ідентифікатор Apple ID.
- Обидва гаджети підключені до однієї мережі Wi-Fi.
Для коректної роботи FaceTime з iPad та Mac здійсніть такі дії на своєму iPhone.
- «Налаштування» — «Телефон» — «Дзвінки на інших пристроях» — увімкніть опцію «Дозволити дзвінки».
- На iPad або iPod touch виберіть «Параметри» — FaceTime — увімкніть параметр «Виклики з iPhone».
- На MacBook відкрийте програму FaceTime, а потім виберіть «Налаштування» — «Виклики з iPhone».
Як дзвонити по Фейстайму
Немає різниці в тому, як телефонувати з iPad або як зателефонувати з iPhone по FaceTime. Все досить просто:
- Запустіть FaceTime та пройдіть ідентифікацію. Якщо ви плануєте використовувати FaceTime з iPhone, система автоматично зчитає номер телефону. Можна також ввести адресу електронної пошти.
- Щоб зателефонувати комусь по FaceTime, вам потрібен мобільний номер або адреса пошти вашого абонента. Натискаєте кнопку «Новий FaceTime» і вводите номер або адресу пошти, а потім натискаєте на аудіо- або відеодзвінок. Якщо контакти користувача є в телефонній книзі, можна почати вводити ім'я у відповідному полі та вибрати його у списку запропонованих.
- Також можна створити посилання на дзвінок FaceTime (тільки якщо ви оновилися до iOS 15 або iPadOS 15). Надіслати співрозмовнику посилання можна через месенджери або поштою. Щоб надіслати посилання людині, натисніть «Додати ім'я», введіть назву зустрічі та натисніть «ОК». Це дозволить іншим користувачам дізнатися, до якого виклику вони приєднуються. Далі надішліть посилання співрозмовнику.
- Щоб завершити дзвінок через Фейстайм на Айфоні або Айпаді, натисніть просто на червону кнопку.
Як дзвонити з MacBook по Фейстайм
Зателефонувати по Фейстайму з Макбука можна через саму програму FaceTime (ввести номер телефону/пошти) або через «Календар», «Контакти» та Safari — з будь-якої програми, де висвічуються контакти користувачів. Щоб здійснити виклик, наведіть курсор на контакт користувача, натисніть стрілку в рамці навколо номера — з'явиться напис «Зателефонувати до номера [тут буде сам номер]» з Айфона.
Якщо вам потрібно прийняти дзвінок з iPhone на Mac, ви можете прийняти дзвінок, відправити його на автовідповідач або відбити. Зверніть увагу, що дзвінок відображається на екрані МакБука з невеликою затримкою в 2-3 секунди. Щоб припинити отримання дзвінків на одному з пристроїв, просто вимкніть на ньому параметр «Виклики з iPhone».
Друга лінія по FaceTime
Коли під час розмови по FaceTime вам надходить паралельний дзвінок, картина, що з'явилася на екрані, може збити з пантелику, особливо функції «Відбій-відповідь», «Утримання-відповідь». Ось що ви можете зробити, коли йде дзвінок по другій лінії в FaceTime:
- Відбій + відповідь: завершення поточного виклику та відповідь на вхідний.
- Утримувати + відповідь: відповідь на вхідний виклик та переведення поточного на утримання.
- Відхилити: відхилення вхідного дзвінка.
Додаткові функції у FaceTime:
- демонстрація екрану;
- спільний перегляд та прослуховування через SharePlay;
- функція просторового аудіо;
- ефект боке — розмиття фону, як у портретному режимі;
- фільтрування сторонніх шумів.
Не працює FaceTime: що робити
Причини, чому FaceTime не працює на iPhone або iPad можуть бути різні:
- Відсутнє інтернет-з'єднання. Перевірте, чи увімкнено Wi-Fi або мобільний інтернет на вашому пристрої Apple.
- Вимкнено параметр «Сотові дані» для FaceTime. Для коректної роботи технології параметр «Стільникові дані» має бути увімкнено. Зайдіть у «Налаштування», натисніть «Мобільні дані», а потім увімкніть FaceTime. На iPad виберіть «Параметри» — «Стільникові дані».
- Робота FaceTime може бути неможлива через низьку швидкість інтернету — у такому випадку складно провантажити картинку (відеодані), з'являється чорний екран, зависає голос. Щоб вирішити цю проблему, потрібно використовувати з'єднання з високою швидкістю передачі даних. На сайті Apple сказано, що потрібне широкосмугове підключення.
- Виникли неполадки у самій програмі чи системі. У такому разі рекомендується перезавантажити пристрій та спробувати здійснити дзвінок заново.
Також на офіційному сайті Apple сказано, що робота FaceTime не підтримується в деяких країнах та деякими операторами. Якщо ви купили свій гаджет в Еміратах, Пакистані або Саудівській Аравії, то можуть виникнути проблеми з налаштуванням.
Завдяки продуманій екосистемі Apple ви можете як телефонувати по Фейстайм з Айфона, так і з інших пристроїв — Айпада або Макбука, і завжди залишатися з близькими на зв'язку. Вибирайте, який гаджет вам зараз зручніше використовувати для особистих та робочих завдань — iPhone, iPad або MacBook, доповнюйте потрібними аксесуарами з каталогу Stylus і не втрачайте конект із сім'єю, друзями та колегами. Підписуйтесь на розсилку новин, щоб залишатися в курсі останніх подій.
Автор: Ксенія Семак, копірайтер Stylus.ua
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: