OnePlus 3: Яким видався третє покоління культового китайського смартфона
OnePlus можна сміливо назвати одним з небагатьох виробників смартфонів на планеті, який реально вчиться на своїх помилках. З кожним роком їх продукти стають все краще і краще, а різниця між «вбивцями» флагманів і реальними флагманами тане на очах. Сьогодні ми поговоримо про чергову новинку на ім'я OnePlus 3, і спробуємо розібратися, чи зможе дана модель стати реальною альтернативою продуктам від світових брендів.
Дивовижно, якісно, зручно
Мабуть, головна відмінність смартфона OnePlus 3 від двох його ж попередніх поколінь (OnePlus і OnePlus 2) - металевий корпус. Задник пристрої - фрезерований алюміній, тобто забарвлений анодами. Там же, ззаду, є випирає камера, обрамлена глянцевим кантом. Сама основа вигнута, по краях дуже тонка, через що в руці смартфон здається набагато тонше і витонченіше, ніж це є насправді. Всі кошти введення і виведення звуку на пару з USB, живуть на нижньому торці, сканер відбитків пальців розміщений в кнопці Home. Одним словом, повний і абсолютний фен-шуй. Доповнює картину тригер перемикання режимів повідомлення, зроблений він за аналогією з iPhone, тільки позицій тут 3, замість 2-х. Якість виконання OnePlus 3 не залишає сумнівів: ніяких зазорів, виступаючих елементів, нічого не бовтається і не люфтить. Скло лицьовій панелі має округлені краї і покрито якісним олеофобним шаром, одним словом, комар носа не підточить. У плані ергономіки не все так райдужно, оскільки це все-таки чергова «лопата», і тому утримувати смартфон однією рукою буде не всім зручно.
Особливість сканера відбитків пальців
Сканер відбитків пальців на цьому пристрої, за фізичними можливостями, один з найбільш спритних, який взагалі встановлюють в сучасних смартфонах. Незважаючи на всілякі перешкоди - спітнілі пальці, бруд, рукавички - працює бездоганно. Гідна відповідь розробникам, яких просто бісить, коли відбиток пальця сприймається датчиком не відразу, і доводиться чекати. Окрема фішка - це те, що сканер завжди знаходиться в режимі очікування. Варто тільки зачепити його пальцем, і телефон активізується.
Смартфон OnePlus 3. В елементі
Дисплей представлений 5.5 дюймової Full HD матрицею Amoled. Видає дивовижно красиву картинку, дуже насичену. Чіткість на межі - ніяких червоних точок і виділяються пікселів! Діапазон яскравості на п'ятірку, верхня і нижня межа з запасом забезпечують комфортну роботу з OnePlus 3, як під яскравим теплим сонцем, так і в темному підвалі. Кути огляду максимальні, хіба що під дуже великим нахилом видно якісь недоліки. З прикольних можливостей дисплея варто відзначити налаштування балансу білого.
Залізо. З даними компонентом у OnePlus 3 все більш, ніж відмінно. Тут встановлений процесор Qualcomm Snapdragon 820, що працює на частоті 2.15 ГГц, а також відео Adreno 530. оперативний всього нічого - 6 Гб, вбудованої пам'яті - 64 Гб. Реально користувачеві доступні 3 Гб оперативки.
Інтерфейс системи і додатки реагують на дії користувача настільки швидко, що торкнувшись іконки в меню, ти не завжди розумієш, що сталося, і куди ти взагалі потрапив. Створюється враження, що OnePlus 3 розуміє навіть швидше, ніж його господар. До продуктивності в іграх також претензій немає: більшість ігор працюють на граничних 60 fps, що не може не радувати. Відносно нагріву, посварити смартфон також не можна: навіть в самому розігрітому стані, влітку в 30 градусів спеки, він залишається тільки тепленьким.
Автономність пристрою також на висоті. У реальному житті смартфон «живе» без проблем півтора дня активного користування, або ж цілих 4-5 днів в просте з рідкісними телефонними дзвінками. Доповнює картину технологія швидкої зарядки, що дозволяє наситити батарею OnePlus 3 до 90% всього за одну годину! До слова, елемент встановлений на 3000 мАг, що не так вже й багато. Але, на ділі все виявилося не так вужі і погано.
Камери пристрої знімають дуже красиві фотографії. Відсоток браку вкрай низький. Чіткість, яскравість, контраст на межі. Деякі змазування фото можливі тільки ввечері, при недостатньому освітленні. Можливості модулів 16 і 8 Мп представлені системою оптичної та електронної стабілізації, гібридним автофокусом, режимами HDR / A-HDR, а також HQ (High Quality). Доповнює перелік зйомка 4K відео. Швидкість зйомки фото дуже висока, відобразити найулюбленіші моменти екскурсії можна, не відволікаючись від загальної групи. Серед цікавих опцій також варто виділити режим сповільненої зйомки, а також інтервального відео. Крім того, камера знімає шикарні панорами і має ручний режим, в останньому - є витримка і фокус. А значить - інструменти у ентузіаста завжди будуть під рукою.
Мультимедіа динамік в OnePlus 3, але його якість в черговий раз демонструє турботу виробника про своїх покупців. Кричить він дуже голосно: дзвінок на вулиці Ви почуєте по-любому, а будильник розбудить не тільки Вас, але і сусіда за стіною. І при цьому ніякого шипіння на максимумі немає, звук дуже чистий і приємний. Це, однозначно, найгучніший і мелодійний динамік з усіх, встановлених на смартфонах 2016 года!
Щодо софта, то OnePlus 3 має два варіанти: Hydrogen OS без сервісів Google і локалізації, а також Oxygen OS. Виглядає ОС як чистий Андроїд, тільки з дещо видозміненими настройками і жестами. Також можна поміняти тему системних меню на чорну, а значки зафарбувати в будь-який колір. Крім того, є нічний режим дисплея.
У підсумку, можна сказати, що OnePlus 3 - це самий збалансований смартфон минулого року, у якого є ВСЕ і ВІДРАЗУ. Звичайно ж, це ще не зовсім «вбивця айфонів», а, скоріше, альтернатива, однак, варта уваги, і така, що явно не розчарує! OnePlus 3 виграє у безлічі інших моделей, і прямих конкурентів у нього за свої гроші просто немає.